GPC U19 Hradec Králové – první turnaj po prázdninách

V sobotu 27. srpna 2022 se uskutečnil vůbec první turnaj po prázdninách. A pro oddíl neskončil vůbec špatně.

Oddíl reprezentovali Apča Bártová, Adam Burget, Vojta Havlíček, Pavel Jeništa, Ondra Kaplan, Tomáš Urbanec, Denisa Valentová a Aneta Vašíčková. Osm hráčů přivezlo deset medailí – to není špatný výsledek.

Hned tři medaile si odvezl Adam Burget. Přemožitele nenašel v singlu ani v mixu (s Denisou Valentovou), v deblu (s Ondrou Šolarem) skončil těsně za vítěznou dvojicí Vojta Havlíček / Tomáš Urbanec.

Po dvou medailích si do Pardubic odvezly stříbrné deblistky Apča Bártová a Anetou Vašíčkovou (Apča medailovo sbírku doplnila bronzem v singlu, Aneta bronzem v mixu). Tomáš Urbanec si zavěsil na krk už zmíněné zlato v deblu (s Vojtou Havlíčkem) a stříbro v singlu, kde v náročném třísetovém zápasu vyřadil hradeckého Lukáše Tvrdíka. Ondra Kaplan odvážel dvě bronzové placky – jednu za debl (s Lukášem Tvrdíkem), druhou za mix (s Anetou Vašíčkovou).

Pavel Jeništa se musel spokojit jen s bronzem v mixu (s Barborou Helešicovou). S jedním zlatem se také museli spokojit Vojta Havlíček (debl s Tomášem Urbancem) a Denisa Valentová (mix s Adamem Burgetem) – nutno však podotknout, že oba dva se účastnili jen jediné disciplíny.

Výsledky | Fotogalerie