Cvičení PVŽ v sezóně 2018-2019 (průběžně aktualizováno)

Pěkný den, níže naleznete informace o cvičeních PVŽ v sezóně 2018-2019, tento text budu průběžně doplňovat a zpřesňovat, proto doporučuji přečíst si jej opakovaně, respektive určitě znovu před započetím registrace do cvičení. 

Na cvičení v úterý od 19 do 20 hodin na ZŠ Polabiny II jsou po zápisu stále volná místa, lze se trvale přihlásit (až do naplnění kapacity) a to na každém tamním cvičení (též je možné zdarma si odcvičit jednu hodinu a toto cvičení si vyzkoušet).

Pondělní cvičení od 18 do 19 hodin na Polabinské III je po včerejším zápisu zcela obsazeno, již nemůžeme přijímat další cvičenky.

Důležité aktuální informace:

  • zůstávají obě cvičení (tj. pondělí i úterní) a to ve stejném rozsahu, obsahu, čase a se stejnými cvičitelkami
  • registrace na cvičení a první cvičení proběhne v termínu, který jsem uváděl již dříve a to v pondělí 10.9.2018 od 18 hodin (ZŠ Polabiny III) a v úterý 11.9.2018 od 19 hodin (ZŠ Polabiny II) a to stejně jako každoročně v tělocvičnách konkrétních cvičení (tj. i ve stejném čase), funkcionář TJ, který bude zápis provádět, bude na místě o cca. 15 minut dříve
  • k registraci do cvičení budou třeba od Vás stejné podklady jako v minulosti a to i s ohledem na GDPR (tj. jméno + příjmení, rodné číslo, adresa a částka k zaplacení cvičení v hotovosti), nebude třeba podepisovat dokument Souhlasu člena TJ, jelikož data, které od Vás získáme jsou minimálně potřebné oprávněné informace z hlediska legislativní dokumentace člena TJ, v tuto chvíli je vystavena aktuální verze „Prohlášení k ochraně soukromí“ (doporučuji, po kliknutí na odkaz, si tento dokument pročíst)
  • cena za jedno konkrétní celosezónní cvičení (tj. září až květen) činí 700 Kč
  • nový letáček s informacemi o cvičeních PVŽ (ale i cvičení SPV pro děti) byl aktualizován + vystaven zde na webu a též byl, jako každoročně na přelomu srpna/září, distribuován do Vašich poštovních schránek, dále byl umístěn do blízkosti tělocvičen a na další místa v Pardubicích
  • ostatní platné informace, které se váží na cvičení PVŽ, jsou dostupné po kliknutí zde na našem webu

Za TJ SPP s přátelským pozdravem Pavel Maděra