Nábor dětí do oddílu badmintonu

TJ Sokol Polabiny Pardubice pořádá každý zářijový pátek od 17 hodin v hale Univerzity Pardubice nábor dětí do oddílů minibadmintonu a školičky. Přihlásit se a zahrát si badminton mohou i junioři a dospělí – hobby hráči. A ještě jedna dobrá zpráva – dalším místem, kde hrajeme, jsou také Lázně Bohdaneč.

MINIBADMINTON

pro děti od 5 do 8 let, hravou formou seznamujeme děti s badmintonem, používáme nízkou síť, zmenšené hřiště, trénink jako zážitek, snažíme se o pozitivní prostředí plné her a zábavy, trénink 1x týdně v pátek od 17:30–18:30 h. v hale Univerzity Pardubice.

ŠKOLIČKA BADMINTONU

pro děti ve věku od 8 do 10 let, stále se snažíme zachovat co nejvíce her, zaměření více všeobecné, trénink 1–2x týdně.

RODIČE S DĚTMI

Každou neděli si mohou rodiče přijít zahrát se svými dětmi (od osmi let).

JUNIOŘI – HOBBY BADMINTON

Jedná se o hráče od 11 do 19 let, kteří nechtějí hrát závodně a chtějí hrát pouze pro vlastní zábavu.

DOSPĚLÍ – HOBBY BADMINTON

Jedná se o dospělé hráče, kteří hrají hlavně pro zábavu a vlastní potěšení.

Zajímá Vás více? Podívejte se, kdy a kde trénujeme nebo rovnou vyplňte přihlášku. Zajímá Vás badminton jako závodní sport? Koukněte se na informace o náboru do naší přípravky.

Jsme badmintonový oddíl s padesátiletou historií, aktuálně máme více jak 150 členů od dětí až po dospělé, hrajeme pro radost a zábavu, ale také máme mezi sebou i závodníky. Snažíme se vychovávat mladé nadějné hráče v juniorských kategoriích (U9 až U19) a přivést je až na práh vrcholové úrovně. Vedeme mladé hráče na jejich sportovní cestě. Chceme, aby měli radost ze hry, hráli fair play a věděli, že za každým úspěchem se skrývá i hodně tréninkové práce. Naši hráči se účastní různých soutěží v různých věkových kategoriích, oddíl i některé turnaje pořádá. Pro roky 2018 a 2019 jsme byli vyhlášeni nejlepším badmintonovým oddílem v péči o mládež v ČR. Jsme držitelé titulů mistr ČR v družstvech juniorů a vítěze 1. ligy dospělých.

Případné dotazy na: skolicka@tjpolabiny.cz