hlavicka
  TJ SOKOL POLABINY BADMINTON CVIČENÍ ŽEN SPV TURISTIKA VOLEJBAL  
stin
 
TOPlist

Aktualizace:
Pondělí 13 Listopad, 2017 11:05Termínový kalendář všech turnajů 2017 - 2.pol. - aktualizace 25. 7. 2017

Termínový kalendář všech turnajů 2018 - 1.pol.- aktualizace 25. 7. 2017

Nejbližší turnaje zde (www.czechbadminton.cz)


Aktuality

13. 11. 2017Ilava

Zdál se Vám víkend nudný? Nám teda ne :)

V Ostravě proběhlo mistrovstí ČR kategorie U15 a i my jsem měli nějaké to želízko v ohni. Nakonec vezeme z Ostravy jeden titul mistra ČR ve čtyřhře chlapců (A. Ehm), jedno stříbro ze čtyřhry dívek (K. Valentová) a dvě bronzové medaile v mixu (A. Ehm, K. Valentová) a Káťa si ještě vybojovala bronz ve dvouhře. Velká gratulace a děkujeme za reprezentaci.

článek na czechbadmintonu|výsledky

 

V Praze se konalo GP A dospělých, na které vyrazila také skupinka hráčů z Pardubic.

výsledkyIlava

V sobotu si nejmaldší badmintonisté vyrazili do Hradce Králové na dětský turnaj. Většinou zde bývá pohodová atmosféra asi s 40 hráči, ale tentokrát ne. Do Hradce se sjelo na 90 dětí, na co už kapacita haly není stavěná. Ale pořadatelé dělali co mohli, aby se to zvládlo a to se povedlo. Ve velmi těžké konkurenci se nejlépe vedlo Denise Valentová, která zvítězila. Na stříbro dosáhl Kryštof Ježek (i když nebyl úplně spokojený) a na bronz Adélka Urbancová. Ale pochvalu zaslouží všichni, třeba Adamovi chyběly dva body, aby ve skupině vyřadil pozdějšího vítěze Glace. Na Vojtu zbyly "jen" brambory a Adélka s Bárou skončili ve skupine druhé (z pěti). Jen tak dál, gratulujeme a děkujeme.

fotogalerie

Ilava

GPC Open U17 Brno – Slatina 11.11.2017
Během soboty, na svatého Martina, si ti, kteří "už se nevešli" na MČR U15 a "ještě se nevešli" na GPA dospělých v Praze, mohli dobře zahrát na otevřených céčkách v Brně... celý článek

celý článek|fotogalerie


Ilava

V neděli vyrazilo pardubické družstvo ve složení Adélka Fridrichová, Kryšof Ježek, Martin Hykel a domluvená posila Lucinka Tománková do haly Jeremi v Praze na turnaj družstev. Dorazilo 12 družstev a my bereme zlato. SUPER. Gratulujeme a děkujeme.

fotogalerie


10. 11. 2017

Pozor, pozor příští pátek
budem hrát i na svátek :)

17. 11. jsou všechny tréninky jako ve všední den, takže kdo chcete můžete dorazit :)


7. 11. 2017

Ilava

O tomto víkendu 4.- 5.10. 2017 pokračoval kolotoč mistrovství republiky, tentokrát kategorie U17. A opět jsme nějakou medaili vybojovali. Bronzoví jsou A. Ehm s M. Grundem v deblu a Káťa Valentová v singlu (to potěšilo), stříbro a zlato připojila Lucka Krpatová. Stříbro v mixu s Vaškem Palánem a zlato a titul mistryně České republiky s Káťou Zuzákovou z Benátek. Děkujeme a gratulujeme. MaK.

fotogalerie|výsledky


1. 11. 2017

Ilava

O tomto víkendu vyrazila výprava z Pardubic do sousedního Hradce Králové na GP B dospělých Hradecký lev. A díky Pavlíně Krpatové a Róze Bártové vezeme dvě zlata. Ještě, že ty zlatý holky máme :). Gratulujeme a děkujeme :) Mak

fotogalerie|výsledky


30. 10. 2017

Ilava

Organizačně nejnáročnější víkend máme zdárně za sebou :). Mistrovství ČR družstev žáků 2017 je minulostí. Pardubicím se sice nepodařilo obhájit zlaté medaile, ale i stříbro je super. Děkujeme a gratulujeme.

A když jsem u těch děkovaček, jednu velkou posílám všem, kteří pomohli při organizaci, díííky. MaK

 

fotogalerie|výsledky|FB


23. 10. 2017

V pátek jsou sice prázdniny, ale my hrajeme pořád :) Takže žádný válení a hurá na trénink. Všechny tréninky (i školičky) jsou normálně.

Děkuji Mak


23. 10. 2017

Ilava


V sobotu jsme vyrazili (A. Fridrichová, D. Valentová, B. Kulhánková, A. Burget a V. Havlíček a A. Vašíčková z Holic) do Šumperka na GP C U13. Doma zůstali Pavel Jeništa s Apčou Bártovou, aby si také trochu odpočinuli v náročné sezóně. Na tomto turnaji bylo velké zastoupení hráčů z Moravy, kteří to se mají blíže jak my. Konkurence vzrostla především v kategorii kluků. V singlech dosáhla na stříbrnou medaily trochu "naše" Aneta Vašíčková. V mixu bere stříbro dvojice Burget, Vašíčková a dívčí dvouhře se nám povedlo sehrát finále celé, kde se po třísetové bitvě nakonec radovala dvojice Vašíčková, Fridrichová a stříbro zbylo na dvojici Valentová, Kulhánková.
Kdybych mě hodnotit jednotlivé výkony, tak bych rád všechny pochválil za bojovnost. Adélka předvedla co umí, obrovský cit pro balónek, pěkná práce nohou, bojovnost - při prvním turnaji ve vyšší kategorii hned zlato ve čtyřhře - super, jen tak dál. PS na pohybu stále pracujeme :) U Denisy je vidět obrovská bojovnost (skočila i rybu), dobíhá míče, které loni zbírala :) ale na pohybu je nutno ještě zapracovat a dnes jí pár lehce zkažených míčů dělilo od medaile v singlu. Bára se stále zlepšuje i v pohybu i v úderech, některé dropy už jsou z kategorii "smrtících" a zápas s o rok starší Anetkou byl překvapivě vyrovnaný (24:22), největší slabinou se psychika a rychlost pohybu. Adam Burget předvádí vždy soustředěný a maximálně bojovný výkon, žádný balonek pro něj není ztracený. A až se ješte posune v technice a pohybu trochu dále, budou se bát všichni :). Hodnocení Vojty je určitě nejsložitěší. Výborně rychlostně vybavený, dokáže zahrát set jak z učebnice, ale pak přijde set další, kde se učebnice zavře a množství nevynucených chyb je obrovské. Každopádně všem gratuluju a děkuju za reprezentaci oddílu. MaK

fotogalerie|výsledky


23. 10. 2017

soustredeni


A jestli myslíte, že slovo neděle je od slova nedělat, tak ne u nás :) Prima trénink s Míšou Fuchsovou je inspirací nejen pro děti, ale i pro nás trenéry :) děkujeme

 

fotogalerie


23. 10. 2017

soustredeni


A zde výsledky OP U17, které proběhlo v Hradci Králové v sobotu. A gratulace putuje hlavně Lence Kmoníčkové a Péťovi Janouškovi, oba získali dvě zlaté medaile :) gratulujeme a děkujeme.

výsledky


16. 10. 2017

Ilava


A ani tento víkend naši badmintonisté neodpočívali :)

V sobotu se v Rychnově konal oblastní přebor U15. Dva naši nejlepší Adam Ehm a Káťa Valentová mají přímý postup, takže zůstali doma. Do Rychnova vyrazili Urbanec T., Havlíček J. a z mladší kategorie U13 Bártová A., Kulhánková B., Valentová D., Jeništa P. a Vašíčková A. z Holic. No díru do světa jsme neudělali, ale asi jsem odehráli maximum, co v jsme aktuálně schopni. Gratulujeme a děkujume.
výsledky|fotogalerie

Naše prvoligové družstvo v Brně sehrálo první dva zápasy. A byla z toho jedna výhra nad Brnem a jedna porážka od Dobrušky. Gratulujeme a děkujume.
výsledky

V něděli jsme hostili veledůležitý oblastní přebor družstvev žáků. S pomocí hostující Van Coppenolle Tallulah z Orlové jsem zvítězili a postupujeme na domácí mistrovství :). Družstvo B skončilo 5. se sedmi zúčastněných. Gratulujeme a děkujume.
výsledky|fotogalerie


9. 10. 2017

Ilava

Ilava

Ilava

Ilava

Ilava

Ilava

O tomto badmintonem nabitém víkendu jsme toho mohli zažít opravdu hodně :).

V sobotu jsme uspořádali zajímavé a příjemné soustředěníčko s Tomášem Krajčou, ještě jednou moc děkujeme Tomáši.
fotogalerie a videa

Adam Burget vyrazil na GP C do Kladna. Mezi silnou konkurenci prevážně hráčů z Prahy a Severních Čech se neztratil a to především v mixu, kde s Terezou Grznarovou z Mostu obsadili po velmi kvalitních výkonech krásné třetí místo. V singlu odehrál dobrá utkání, bohužel nestačil ve druhém kole o dva míče na teplického Brunce. Gratulujeme a děkujeme.
fotogalerie

Naši nejmladší (Adélka Fridrichová, Kryštof Ježek a Martin Hykel) vyrazili do Kladna o den později a zadařilo se :) medaili mají všichni :) od ocelářů si odváží tři cenné kovy, dvě zlaté a jednu bronzovou pro Marťase. P.S.Na červené Pardubické teplákovky v Kladně dlouho nezapomenou :) Gratulujeme a děkujeme.
fotogalerie

V neděli vyrazila trojice Denisa Valentová, Bára Kulhánková a Honza Rybyšar na Talent ligu U13 do Rychnova. Na družstva z Rychnova a Brna jsem nestačili, ale Šumperk jsem dali, což znamenalo 3. místo v první lize :) Gratulujeme a děkujeme.
fotogalerie|výsledky

Obrovskou radost nám udělali naši svěřenci na GP B U17 v Dobřanech. Už dlouho nepamatuji, aby na turnaji kategoire B nějaký oddíl takto dominoval. Náše barvy hájili: Káťa Valentová, Lenka Kmoníčková, Anna Všetečková, Adam Ehm, Péťa Janoušek, Michal Grund. A věřte, nevěřte byly z toho 4 zlaté (z pěti celkem), 2 stříbrné a dvě bronzové medaile :)
fotogalerie|výsledky

A třešničkou na dortu bylo vystoupení dvojice Pavlína Krpatová a Matěj Ehm, kterým se podařilo, jako nenasazeným, výhrát YONEX Slovak Junior 2017 :) velká gratulace a děkujeme :)
článek na czechbadmintonu|fotogalerie|výsledky


25. 9. 2017

Ilava


Tento víkend se konal Czech U17 International v Českém Krumlově. Naš oddíl reprezentovali: Lucka Krpatová, Adam Ehm a Káťa Valentová. Nejvíce se vedlo Lucce, která zvítězila ve čtyřhře s Kateřinou Zuzákovou.

článek na czechbadmintonu|výsledky|fotogalerie


25. 9. 2017

Ilava


Tento víkend se konal Czech U17 International v Českém Krumlově. Naš oddíl reprezentovali: Lucka Krpatová, Adam Ehm a Káťa Valentová. Nejvíce se vedlo Lucce, která zvítězila ve čtyřhře s Kateřinou Zuzákovou.

článek na czechbadmintonu|výsledky|fotogalerie


25. 9. 2017

Ilava


Tento víkend jsme uspořádali GP C U13 a volně přístupné turnájky U11 a U9.
A naši se neztratili :). Jednoznačným králem v kategorii U11 se stal Kryštof Ježek a Adélka Fridrichová, kategorii U13 dominoval Pavel Jeništa, který vyhrál vše co se dalo :) s parťákem Adamem Burgetem čtyřhru a s Anetou Vašíčkovou mixa. A viděl jsem i spoustu milých překvapení :) Bára a Deniskou umí zahrát i hezkou čtyřhru, Vojta dokáže předvézt exelentní hru ve dvouhře, Kryštof, když je v ráži stíhá i taneční prvky :). Samozřejmě všem děkujeme a gratulujeme. MaK.

výsledky|fotogalerie


23. 9. 2017

V sobotu 23. 9. pořádáme dětské turnaje v kategoriích U9 a U11, přijít si může zahrát kdokoliv :). Zároveň proběhne i otevřené GP C U13.

propozice|přihlášky a seznam přihlášených


14. 9. 2017

Ilava

Ilava

a jaký byl uplynulý víkend?
Již v pátek začal turnaj dospělých, Benátecký pohár. Z Pardubic vyrazila naše Lucka Krpatová a to do debla a do mixu. V mixu vypadla s Vaškem Palánem už v první kole, ale vše si vynahradila v deblu, kde s Káťou Zuzákovou prohrály až ve finále. Gratulujeme.
výsledky|fotogalerie

V sobotu začalo GP B katagorie U13 v Praze Hamru, kam vyrazila i naše výprava ve složení: D. Valentová, B. Kulhánková, P. Jeništa, V. Havlíček, A. Burget a A. Vašíčková z Holic. Bohužel nám chyběla naše nejlepší hráčka A. Bártová. Nejdále se v dvouhrách dostal Pavel Jeništa (9-16.), ale asi moc spokojen nebude, ale nemá se za co stydět, prohraný zápas s Kovářem byl opravdu jen o chloupek a víc než o badmintonu to bylo o hlavě. Pavel se s Anetou prodrali do osmičky v mixu, kde jen o dva bodíky prohráli s pozdějšími finalisty. A podobně se mu dařilo i v deblu, kde se Simonem skončili na raketách pozdějších vítězů. Kdybych měl hodnotit, asi bych všechny pochválil za předvedenou bojovnost, Pavlovi chybělo k lepším výsledků i trochu štěstí, ale tato kategorie je opradu vyrovnaná. Takže nevěšme hlavy a hurá na tréninky ať to je příště zase o kousek lepší :) MaK.
výsledky|fotogalerie

V neděli proběhlo GP C U15 v Hradci Králové. Z Pardubic vyrazili: Kaťa a Deniska Valentová, T. Urbanec a J. Havlíček. Nejvíce se dařilo sestrám Valentovým, které vybojovaly stříbro v deblu.
výsledky


13. 9. 2017

Od pondělí 25. 9. se úterní tréninky přesouvají na ZŠ Pol. III. Na Univerzitě již začíná semestr. MaK


13. 9. 2017

Školička badmintonu - prosím, aby si děti vzali na úterní a páteční tréninky švihadlo a rakety, děkuji. MaK


6. 9. 2017

Ilava

Trénink S TOMASZEM MENDREKEM
Toto úterý se podařilo najít volné místečko v Tomaszově diáři a mohl vyrazit ukázat našim dětem, jak trénuje jeden z našich nejlepších trenérů. ...

celý článek|fotogalerie


6. 9. 2017

Ilava

Polish U17 Open.
Velmi úspěšný víkend mají za sebou čeští reprezentanti do 17 let. Na turnaji Polish U17 Open v polských Glybczycích posbírali ne méně než 10 medailí! A mezi nimi i naše Lucka Krpatová, která získala zlato v čtyřhře dívek, gratulujeme

celý článek na czechbadminton


15. 8. 2017

Nový rozpis tréninkových hodin na příští sezónu 2017-2018. Důležitá změna je přesun středeční školičky na úterý.

Tréninky školičky začínají od pátku 1. 9. 2017 od 17:00 h.

Tréninky přípravky začínají od pátku 1. 9. 2017 od 17:00 h. (kdy pátek 1. 9. od 17:00- 18:30 h. to bude trochu komplikovanější, ale děti mohou zůstat až do 20:00 h.)

Tréninky A družstva začínají od pátku 1. 9. 2017 od 17:00 h (kdy pátek 1. 9. od 17:00- 18:30 h. pomoc se školičkou, 18:30-20:00 h. normální trénink)

Tréninky dospělých začínají od neděle 3. 9. 2017.


Kompletní rozpis tréninků


15. 8. 2017

Ilava

Ode dneška do čtvrtka nás najdete i v olympijském parku Pardubice a můžete si společně s Festinou zasoutěžit o dvoje hodinky Calypso.


30. 6. 2017

Ilava

Tahounem Pardubického kraje byl BADMINTON
Dnes máme vysvědčení, tak si pojďme trochu vyhodnotit předevčírem skončenou Olympiádu dětí a mládeže v Brně. Samozřejmě hlavně z pohledu badmintonu... celý článek

celý článek|výsledky|fotogalerie


26. 6. 2017

Ilava

A máme za sebou první hrací den na Olympiádě dětí a mládeže v Brně. Zatím máme z mixu jedno 5. a jedno 6 místo a statečný boj Káti s nasazenou jedničkou. Asi ty mixy umíme i o trochu lépe, ale pokaždé se to holt nepodaří :-), ale rozhodně všichni bojovali s maximálním nasazením. Takže budeme držet palečky v dalších dnech. Závěrem bych rád poděkoval Pardubickému kraji za materiální zabezpečení celé výpravy, děkujeme.

výsledky|fotogalerie


22. 6. 2017

Ilava

A na co se ještě můžeme těšit? Poslení velkou akcí před prázdninama jsou Hry VIII. letní olympiády dětí a mládeže 2017 v Brně. Za Pardubický kraj se na badmintonové kurty postaví: Lucka Krpatová, Káťa Valentová, Adam Ehm (všichni Pardubice) a Jan Blažek z Rychnova. Turnaj začíná 25. 6. v SPRINT Brno. Tak držíme palce :) MaK.

 

www stránky olympiády


22. 6. 2017

Ilava

O tomto víkendu vyvrcholil turnaj evropského okruhu U17 v Novém Sadu (Srbsko), kterého se zúčastnila i naše Lucka Krpatová. Již před tunajem se rozhodla vynechat dvouhru, aby pošetřila síly na párové disciplíny a vyplatilo se. Bronzová medaile s Kateřinou Zuzákovou v dívčí čtyřhře je velký úspěch nejen pro Lucku, ale i pro český badminton. Gratulujeme a děkujeme MaK.

fotogalerie|článek na czechbadminton|výsledky
video (semifinále Serbian U17 Internationale 2017)


12. 6. 2017

Ilava

Posledním Ačkovým turnajem před prázdninovou pauzou byl GP A U19 v Brně Slatině. Naše barvy hájili: Lucka a Pavlína Krpatovy, Róza Bártová, Lenka Kmoníčková, Matěj a Adam Ehmovi. Nejvíce se dařilo Lucce Krpatové ve čtyřhře, kde s Katkou Zuzákovou zvítězily. Ve finále porazily v sesterském souboji Pavlínu s Veronikou Dobiášovou. Bronz ještě přidala Róza Bártová ve čtyřhře s Nelou Němcovou a Pavlína Krpatová v singlu. Gtatulujeme a děkujeme. MaK.

fotogalerie|článek na czechbadminton|výsledky


12. 6. 2017

Ilava

A alespoň 4 fotečky se posledních akcí se školičkou před prázdninovou pauzou.

MaK.

fotogalerie


6. 6. 2017

Ilava

V Benátkách nad JIzerou se konalo GP A U13. Naš oddíl reprezentovala dvojice Apolena Bártová a Pavel Jeništa. Je vidět, že pole hráčů a hráček je velmi vyrovnané a může se stát skoro cokoliv. Tentokrát se moc nedařilo Pavlovi, který těsne prohrál v 1. kole dvouhry s Davidem Dvořákem s Budějovic, v mixu se s Anetou Vašíčkovou dostali o kolo dále. Ve čtyřhře vypadli s Václavem Simonem už v prvním kole po vyrovnaném průběhu 22:20 ve třetím setu. Apolénka po vyhraném první kole dvouhry nad Natalií Slabou prohrála v kole druhém s Kateřinou Osladilovou. Ve čtyřhře s Anetou Vašíčkovou bohužel vypadly už v první kole, ale chuť si spravila v disciplíně, kde jsme to čekali nejméně a to v mixu. Když si najdete dobrého parťáka jde to i na bednu :), s Ondrou Běhounkem, který dělal čest svému jménu :), skončili 3.-4., gratulujeme a děkujeme.

fotogalerie|článek na czechbadminton|výsledky


5. 6. 2017

Ilava

Další, pro náš oddíl, povedený turnaj. Dospělá "Béčka" v Mostě o tomto víkendu ovládly v dámské čtyřhře Pavlína a Lucka Krpatovy, společně také skončily na bronzové příčce se svými mixovými partnery, Pavlína s Matějem Ehmem a Lucka s Vaškem Palánem. Pavlína, která se od pátku navíc díky nevolnostem moc nenajedla, ještě přidala bronz v singlu, kdy v semifinále ve třech setech podlehla Veronice Kubečkové. mkrpi

fotogalerie|článek na czechbadminton|výsledky


31. 5. 2017

Ilava

O uplynulém víkendu proběhlo GP A kategorie U15 v Podolí u Brna. Mimořádného výsledku zde dosáhli Adam Ehm a Káťa Valentová, celkem posbírali 5 zlatých ze šesti :) velká gratulace a děkujeme. MaK

fotogalerie|článek na czechbadminton|výsledky


30. 5. 2017

Ilava

V sobotu 27. 5. se v Lanškrouně konal turnaj dvouher pro nejmladší kategorie U9, U11 a U13. V příjemném prostředí se naše děti neztratily. Zlato veze z Lanškrouna Adam Burget, stříbro Adélka Fridrichová a bronz Bára Kulhánková a Honza Rybyšar. Gratulujeme a děkujeme MaK :)

fotogalerie|výsledky


23. 5. 2017

Ilava

Srdečně zveme všechny děti ze školičky na poslední středeční trénink 31. 5. 2017, při slušném počasí půjdeme na hřiště ven, takže prosím ať si děti vezmou i boty na ven a nějakou korunu na zmrzku.


17. 6. 2017

Ilava

Slavnostní zakončení sezóny
s grilovaným prasátkem
sobota 17. června - na hřišti v Rosicích od 17:00 h.

Cena:
grilované prasátko: dospělí 130 Kč/děti 70 Kč
kdo by prásátko nechtěl má vstup samozřejmě zdarma

V areálu bude k dispozi i další občerstvení.

Srdečně jsou zváni všechny děti i s rodiči a všichni členové oddílu s partnery.

Leták (v pdf)


23. 5. 2017

Ilava

Srdečně zveme všechny děti ze školičky na poslední páteční trénink 26. 5. 2017, kde máme připraveny soutěže o drobné ceny. Poslední středeční trénink je ve středu 31. 5. 2017, děkuji MaK.


11. 5. 2017

Ilava

V sobotu jsem uspořádali dětský turnaj kategorie U9 a U11 a zároveň GP C U13

Musím s radostí konstatovat, že jsme se opět neztratili :). V kategorii U11 dívky zvítězila naše Adélka Fridrichová, bronz získala Adélka Urbancová a chlapcům vládl Kryštof Ježek. V kategorii U13 jsme se podíleli na všech zlatých medaliích. Prim hrál Pavel Jeništa, který získal maximum, 3 zlaté a Apolénka Bártová (zlato dvouhra, čtyřhra a bronz z mixu). Další medaile přidali Adam Burget (zlato ve čtyřhře, bronz ve dvouhře a mixu), Vojta Havlíček s Dominikem Wsólem (bronz ze čtyřhry), ale i ostatní předvedli hezké výkony. děkujeme a gratulujeme.

Fotogalerie|výsledky


3. 5. 2017

Dětský turnaj U9, U11 a GP C U13 - 13. 5. Univerzita Pardubice
V sobotu 13. května pořádáme otevřený turnaj pro katagorie U9 a U11 (tzn. bez licence a i pro hráče z jiných oblastí). Současně proběhne postupové (uzavřené) GP C kategorie U13.

Přihlášky a seznam přihlášených|propozice


3. 5. 2017

holice

30.4.2017 GPC U17 Holice
Na další postupová céčka vyrazilo sedm pardubických badmintonistů: T. Urbanec, A. Všetečková, K. Valentová, V. Rybyšar, A. Ehm, L. Kmoníčková a P. Janoušek. Nejvíce se dařilo právě Péťovi Janouškovi, který vyhrál dvouhru i čtyřhru. V mixu byl druhý, když s Léňou Kmoníčkovou byli poražení párem Valentová/Ehm. Káťa Valentová porazila ve finále singlu Lenku, takže náš pardubický klub jednoznačně dominoval všem disciplínám. I ostatní se nemusí za předvedené výkony stydět, přestože to na postup nestačilo. Díky všem! Martin J.

Fotogalerie|výsledky (xls)


24. 4. 2017

Informativní schůzka školičky
vzhledem k tomu, že se nám blíží prázdniny, proběhne ve vestibulu haly Univerzity v pátek 28. 4. od 18:30 h. (po skončení tréninku) krátká informativní schůzka pro rodiče školičky. Mělo by to být rychlé cca 15 minut.

Děkuji
Martin Kulhánek


10. 4. 2017

Ilava

8.-9.4.2017 GPB U17 Brno
Pětičlenná výprava z našeho oddílu opět výborně obstála na republikové úrovni.
Michal Grund byl v singlu zastaven až v nedělním semifinále. Ale i v ostatních disciplínách došel do stejné fáze pavouka, jen ve čtyřhře si to trochu "pokazil", ale určitě mu to nevadilo, protože s Adamem celý turnaj totiž vyhráli :-) celý článek

Fotogalerie|výsledky


10. 4. 2017

Ilava

8. 4.2017 dětský turnaj U9,11,13 Hradec Králové
Do "plechovky" v Hradci Králové vyrazila z našeho oddílu výprava ve složení Adélka Urbancová, Adélka Fridrichová, Denisa Valentová, Adam Burget, Martin Hykel a Honza Rybyšar. A nevedly si vůbec špatně :). Domů vezeme jedno třetí, dvě druhá a dvě první místa, gratulujeme a děkujeme.

Fotogalerie


4. 4. 2017

Ilava

A v našlapaném badmintovém víkendu proběhlo v Praze Radotíně i GP B kategorie U13. Z našeho oddílu se ho zúčastnili: Apolenka Bártová, Denisa Valentová, Pavel Jeništa, Adam Burget, Vojta Havlíček, u nás trénující Aneta Vašíčková, ale třeba i "osobní trenérka" Apolénky, Róza Bártová. Největšího úspěchu dosáhly Apolénka s Anetou, kterým se podařilo celý turnaj vyhrát. Gratulujeme a děkujeme MaK.

Fotogalerie | výsledky


3. 4. 2017

Ilava

Největšího úspěchu dosáhla během minulého týdne naše Lucka Krpatová na mezinárodním turnaji Nations Future Cup 2017 ve Slovinsku. Jako součást českého družstva vyhrála všechny zápasy, a i díky ní se podařilo českému týmu tento turnaj vyhrát. (výsledky zde).

V druhé části, v turnaji jednotlivců opět předvedla krásné výkony. Ve douhře skončila 5.-8., stříbrem se může pochlubit v deblu s Nelou Němcovou a s Vaškem Palánem v mixu dokonce zvítězili. Děkujeme a gratulujeme. (výsledky zde).

fotogalerie


3. 4. 2017

Ve zkratce

Naše B družstvo dospělých se účastnilo v Osíku baráže o I. ligu. Nakonec jsme skončili na 3. místě, ale nescházelo moc. Postup si vybojoval Králův Dvůr a TJ Orlová-Lutyně. Gratulujeme. Při pomoci např. Lucky a Adama by byl postup velmi reálný :). Tak uvidíme příští rok.
U nás proběhlo v neděli soustředění pod vedením Pavla Maňaska a opět bylo velmi vydařené, děkujeme Pavle :)


3. 4. 2017

Ilava

Z velmi bohatého badmintového dění o víkendu musím vyzdvihnout mistrovský titul Sokol Meteor Praha Radotín a v jeho dresu i naše Míša Fuchsová, která zde hostuje. Sice ve finále, vinou zranění nenastoupila, ale jinak byla celý rok jeho pevnou součástí.

článek na czechbadminton


15. 3. 2017

Ilava

11. 3. uspořádal BK DDM Holice dětský turnaj U7-13, kterého se zúčastnilo 60 hráčů a hráček nejen z okolí, ale i z Liberce, Nasavrk a Šumperka. Náš oddíl reprezentovali: Martin Hykel, Kryštof Ježek, Adélka Urbancová, Adélka Fridrichová, Bára Kulhánková, Denisa Valentová, Apolénka Bártová, Adam Burget, Dominik Wsól a Honza Rybyšar. Nejlepšího výsledku dosáhli: Adélka Fridrichová (U11), Apolénka Bártová (U13) a Adam Burget (U13), kteří svoji kategorii vyhráli. Stříbro přidaly: Adélka Urbancová (U11) a Denisa Valentová (U13). A ani ostatní se neztratili a občas chybělo k medaily jen trochu štěstíčka. Gratulujeme a děkujeme MaK.

Fotogalerie


15. 3. 2017

Ilava

Ptáte se, kdo byl nejúspěšnější sportovec Pardubického kraje za rok 2016? Tak v kategorii družstev žáků to byla trojice družstev a mezi nimi badmintonové družstvo TJ Sokol Polabiny Pardubice. Je to poprvé, kdy se nám podařilo proniknout až na podium, děkujeme a ještě jednou gratulujeme družstvu ve složení: Adam Ehm, Lucka Krpatová, Káťa Valentová, Anička Všetečková, Péťa Janoušek a hostující Martin Chumchal. Díky a že jim to sluší co? MaK

Fotogalerie


14. 3. 2017

Ilava

A takto to vypadá na pátečním tréninku školičky :)

 

 

Fotogalerie

 

13. 3. 2017

Ilava

školička - středeční tréninky

Středeční tréninky pokračují, jak jste zvyklí tzn. ve středu od 17:20 před tělocvičnou, bohužel zatím bez Tomáše Seiberta, kterému přejeme brzké uzdravení, dočasně je náhradním vedoucím Ladislav Holeček. Rakety na badminton nejsou potřeba. MaK

 


8. 3. 2017

Ilava

Talent liga U13 - 5.3. 2017 Rychnov n. K.

V neděli jsme vyrazili na 2. kolo Talent ligy U13 do Rychnova. Vzhledem k tomu, že v minulém kole se nám podařilo vypadnout z 1. ligy, tak nás čekaly boje v lize nižší. Bohužel z Prahy nedorazily dva týmy, které měly tvořit 2. ligu a tak jsme odehráli zápasy v lize třetí. A ta byla plná začínajících badmintonistů a badmintonistek, takže kromě zápasů s Natálkou Soukupovou z Rychnova to všechno byly poměrně nenáročné zápasy s předem jasným výsledkem. Tak uvidíme, jak se nám povede příště v lize první :). MaK.

Fotogalerie|výsledky


24. 2. 2017

dobruska1

Turnaje mládeže - nástěnka Trello
Pro všechny rodiče dětí, děti samotné i trenéry jsme zprovoznili informační nástěnku, kde budeme udržovat všechny dostupné informace o turnajích nebo jiných akcích. Chceme tím zvýšit přehlednost všech turnajů a mít informace na jednom místě. Tato aplikace funguje v internetovém prohlížeči a slouží pro společnou komunikaci.

Nástěnka pro turnaje je umístěna na odkazu: http://jdem.cz/c2wr35.
Pro přístup prostřednictvím tohoto odkazu je nutné heslo, které na vyžádání sdělí trenéři.
Uvítáme každou Vaši připomínku.Díky. MaK.

Nástěnka|návod (docx), návod (pdf)


21. 2. 2017

dobruska1

Badmintonová hala gymnázia v Orlové hostila o víkendu 18.-19. února celostátní turnaj GPA kategorie U17.Náš oddíl reprezentovali Adama Ehm, Michal Grund, Lucka Krpatová, Kateřina Valentová a Lenka Kmoníčková. Ve dvouhrách si nejlépe počínala Lucka Krpatová, která získala stříbro a stejně dobře se jí vedlo ve čtyřhře dívek. Ale nejlepšího umístění dosáhli ve čtyřhře chlapců Adam s Michalem, kteří turnaj vyhráli :). Děkujeme a gratulujeme. MaK

Fotogalerie|výsledky


21. 2. 2017

dobruska1

Tuto neděli 19. února vyrazila výprava U13 z Pardubic do Dobrušky a to ve složení: Dominik Wsól, Marek Cejp (na vyjímku), Adam Burget a Bára Kulhánková. Za účasti 10 chlapců a 14 dívek se naši neztratili. Adam Burget za pomoci Dominika Wsóla zvítezil, Dominik skončil na třetím místě a Marek na 9. místě. V dívkách skončila na 8. místě Bára Kulhánková. U Adama je nutno nejvíce zapracovat na technice, která trochu trpí pod obrovskou snahou a nasazením. U Dominka je vidět, že když chce dokáže divy :), stačí jen trochu přidat i na trénincích a soupeři se mají na co těšit. V badmintonovém myšlení je určitě nejdále. U Marka chybí trochu více síly, asi to chce větší svačiny. U Báry budem doufat ve zlepšení v psychickém rozpoložení při několika prohraných výměnách :) a na to se opravdu moc těším :). MaK

Fotogalerie


21. 2. 2017

dobruska1

V sobotu 19. 2. se uskutečnil dětský turnaj v Dobrušce a a to v kategoriích U11 a U15. Nás reprezentovali: Pavel Jeništa, Martin Hykel, Adélka Urbancová a Adélka Fridrichová. Martin Hykel po krásných a vyrovnaných zápasech nakonec skončil na 4. místě. Pavel skončil stříbrný a Adélky sehrály vyrovnané finále, kde nakonec více štěstí měla Adélka Fridrichová, která měla o pár bodíků více. Gratulujeme. MaK

Fotogalerie


14. 2. 2017

MM Madarska

Pevnost Praha Vinoř GPA U15 dobyta. Adam i Káťa se svého úkolu zhostili na 1 s * :)
První republikové měření sil v nové sezóně pro hráče narozené v letech 2003 a později mělo v Adamu Ehmovi velkého favorita - konec konců, hráč Sokola Polabiny - Pardubice byl nasazený jako jednička ve dvouhře, i v mixu po boku Kateřiny Valentové a čtyřhře s Janem Horou. Papírové předpoklady dokázal i naplnit, když vítězně zvládl dvanáct z dvanácti zápasů a během víkendu nepoznal přemožitele. Jediným hráčem, který proti němu uhrál alespoň set, byl v prvním kole chlapecké dvouhry rožnovský Dominik Kopřiva - šikovný levák Ehma zaskočil v prvním setu, pak už si ale pardubický hráč postup pohlídal s přehledem. Nedělní finále měla scénář pistolnického souboje "na kola" - všechny disciplíny totiž Adama Ehma svedly proti Vratislavu Erhartovi z pražské Astry. Prvním kolem byla smíšená čtyřhra: rychleji a přesněji "tasil" Ehm, Vratislav Erhart a Ema Staňková (Sokol Meteor) odešli poraženi 10:21 a 18:21. Ve druhém kole kulky svištěly nejrychleji a herně nejkvalitnější souboj celého víkendu pro sebe po setech 21:14 a 22:20 získali Adam Ehm s Janem Horou; se stříbrnými medailemi se museli smířit Vratislav Erhart a Adam Šulc (SK Prosek). Do třetice všeho dobrého a tentokrát už jen "muž proti muži" - posledním zápasem finálového dne byla chlapecká dvouhra. V ní ale Vratislav Erhart působil odevzdaně a na útočnou a rychlou hru Adama Ehma recept nenašel. Po setech 21:7 a 21:12 mohlo přijít vítězné plácnutí s koučem - starším bratrem Matějem - a velká radost ze získaných tří zlatých medailí. 
Do finále dívčí dvouhry se dostal i druhým nasazený pár Kateřina Valentová (Pardubice) - Veronika Veselá, bohužel zde podlehly v třísetovém zápasu Marii Růžičkové a Tallulah Van Coppenolle. Káťa navíc přidala bronz z dvouhry, kde chybělo trochu štěstíčka (porážka 22:20 ve 3. setu).
Takže Káťa si veze kompletní sadu medailí a Adam tři zlaté :) děkujeme a moc gratulujeme.
částečně převzato z článku z www.czechbadminton.cz

Fotogalerie|výsledky


12. 2. 2017

MM Madarska

Hungarian Junior - Pécs, 8.-11. 2. 2017

Turnaje se za náš oddíl zúčastnily sestry Krpatovy. Nejlepšího výsledku dosáhla Lucka Krpatová s Katkou Zuzákovou, když skončily na MMJ Maďarska v deblu v osmičce, po prohře s nasazeným jedničkami (Wiktoria DABCZYNSKA a Aleksandra GOSZCZYNSKA). Oběma holkám velká gratulace.

Fotogalerie|výsledky


12. 2. 2017

MM Madarska

GP A U19 - Hradec Králové

Ještě se vrátím o 14 dní zpátky, kdy se konalo v Hradci Králové GP A U19. Naše výprava se skládala z Matěje Ehma, Rózy Bártové, Lenky Kmoníčkové, Pavlíny Krpatové, Péti Janouška a v roli rozhodčího byla Livie Lubinová. A opět se ukázalo, jakou má tato parta sílu :). Vítězství v dámské čtyřhře má Pavlína Krpatová, stříbro z mixu a dvouhry opět Pavlína, se stříbrem se ve dvouhře přidal i Matěj a k tomu přidal bronz z mixu s Rózou Bártovou. Děkujeme a gratulujeme..

Fotogalerie|výsledky


7. 2. 2017

GPA As

3.-5. 2. 2017 mistrovstí ČR dospělých - Liberec
Přidány další fotečky


Fotogalerie|výsledky


6. 2. 2017

Ilava

ŠKOLIČKA BADMINTONU

Dobrá zpráva - našel se na tento týden 8. 2. náhradník.
Příští bych již rád opět "fungoval".

Takže pozítří, kdo má zájem, sraz jako obvykle v 17.20-17.25 před tělocvičnou SPŠE...!!!

Tomáš Seibert

 


6. 2. 2017

GPA As

3.-5. 2. 2017 mistrovstí ČR dospělých - Liberec
Od pátku se sváděly tuhé boje o mistry ČR dospělých v badmintonu a tento rok to bylo pod Ještědem. Za náš oddíl se na mistrovství probojovali Pavlína a Lucka Krpatovi, "tradičně" Míša Fuchsová a v roli rozhodčího Livie Lubinová. V mixu předvedli nervydrásající první zápas Pavlína Krpatová a Tomáš Skála, kdy odvraceli i jeden mečbol, ale nakonec slavili vítězství. V dalším kole narazili bohužel na velmi silnou dvojici Michal Hubáček, Monika Světničková [3/4] proti které ovšem uhráli krásných 33 bodů, což až do finále nikdo jiný říct nemohl. V dámské čtyřhře dostali Lucka s Pavlínou také poměrně těžký los a to dvojici Tereza Švábíková, Kateřina Tomalová a prohráli 21-14, 21-17. Míše Fuchsové moc nevyšel mix s Pavlem Drančákem, kde prohráli s dobře hrající dvojicí Ondřej Židlochovice Král, Martina Krocová 21 :19, 21:17. Ale vše si vynahradila s Bětkou Bášovou, kde se jim podařilo obhájit titul mistrů republiky :)))) velká gratulace a děkujeme. MaK

Fotogalerie|výsledky


6. 2. 2017

GPA As

4.-5. 2. 2017 GP A U13 Aš
O tomto víkendu se do Aše sjeli ti nejlepší z kategorie U13, aby poměřili síly na první letošní GP A. Za nás vyrazily na dlouhou cestu do Aše Apolenka Bártová a Pavel Jeništa. Ve dvouhrách vyhrála Apolenka v celku poklidně první kolo nad Kramešovou (21:11, 21:6), bohužel pak přišel los nejtěžší a to pozdější vítězka toto turnaje Veronika Nováková a porážka 21:8, 21:10. Ve čtyřhře s Natálií Soukupovou opět porážka v druhém kole s nasazenou dvojicí č. 3/4. V mixu s Pavlem bohužel porážka v prvním kole 24-22, 21-15 s dvojicí Simon, Soukupová. Pavel svedl v první kole dvouhry těžký souboj s Matyášem Bouchnerem a vyhrál na tři sety, bohužel pak následovala porážka s nasazeným Rázlem (3/4) 21: 11, 21:14. A nejlepší nakonec :) ve čtyřhře s Václavem Simonem z Benátek se probojovali až na bednu a skončili na krásném 3-4. místě :) děkujeme a gratulujeme. MaK

Fotogalerie|výsledky


31. 1. 2017

Ilava

Medailonek Lucky Krpatové
z dílny Břetislava Jirotky


30. 1. 2017

Ilava

29.1.2017 - dětský turnaj U9, 11, GPC U13

Tento víkend jsem uspořádali turnaj v kategoriích U9, U11 a GPC U13. Sjelo se k nám 49 hráčů a hráček, každý odehrál alespoň 4 zápasy. A jak se vedlo našim? V kategorii U11 skončil o povětný chloupek na druhém místě Kryštof Ježek a zase pouze o skóre na 4. místě Martin Hykel. Kategorii dívek U11 s přehledem ovládla Adélka Fridrichová. V kategorii U13 dívky zvítězila Apolénka Bártová, ale až po velmi těžkých bojích v semifinále a finále. Kategorii U13 chlapci ovládl Pavel Jeništa, pouze ve finále si vybral jeden slabší set jinak vyhrál s velkým přehledem. Na bednu se jinak podívali skoro všichni: Pavel Jeništa (1. místo čtyřhra), Vojta Havlíček (3. místo dvouhra a čtyřhra), Adam Burget (3. místo čtyřhra a mix), Honza Rybyšar (2. místo čtyřhra), Barbora Kulhánková a Denisa Valentová (3. místo ve čtyřhře). Dominik Wsól skončil dvakrát těsně pod stupni na 5.-8. místě. Děkujeme a gratulujeme. MaK.

Fotogalerie|výsledky U9 a U11|výsledky U13


26. 1. 2017

Ilava

21.-22.1.207 - talent liga Rychnov n. K.

Tento víkend proběhlo 1. kolo talent ligy v Rychnově n. K. V sobotu hrála kategorie U15, v neděli kategorie U13. V sobotu jsme zaznamenali první ztrátu hned ráno, když onemocněl Tomáš Urbanec, naštěstí mohl zaskočit Jára Havlíček. Takže družstvo tvořili: Bártová, Vašíčková, Havlíček J., Jeništa). Družstvo nakonec obsadilo poslední 5. místo. V neděli pokračovala kategorie U13. Složení družstva bylo Valentová D., Kulhánková, Burget, V. Havlíček. Všichni podali bojovný výkon, ale kromě Adama Burgeta se jim moc bodovat nepodařilo, takže družstvo i s trochou smůly sestupuje do 2. ligy. Útěchou může být jen to, že všichni budou hrát tuto kategorii i příští rok. Při pohledu na hru např. Petry Maixnerové (2005) máme opravdu ten rok na tréninkách co dělat. MaK.

Fotogalerie|výsledky


10.1. 2017

Dětský turnaj U9, U11 a GPC U13 - PARDUBICE - 29. 1. 2017

V neděli 29. 1. 2017 pořádáme dětský turnaj U9 a U11 bez omezení. Zároveň pořádáme uzavřený GP C U13.

propozice|přihlášky


10. 1. 2016

M CR

Na letošním prvním GPA dospělých se o víkendu do Českého Těšína vypravila Míša Fuchsová. A nebyla to cesta zbytečná :). Míša získala jedno zlato a jeden bronz. Už se těšíme na mistrovství republiky dospělých :).

článek na czechbadmintonu|výsledky|fotogalerie


6. 1. 2016

M CR

Velice příjemný pohled je pro českého badmintonového příznivce na juniorský světový žebříček.

Z našeho oddílu se to týká zatím pouze Míši Fuchsové.

celý článek na czechbadmintonu


2.1. 2017

MČR U15 Heřmanův Městec 17. - 18. 12. 2016
A ještě ohlédnutí za "naším" mistrovství
Reportáž z MČR kategorie U-15 v Heřmanově Městci
Finále čtyřhry dívek |Finále čtyřhry chlapců
finále dvouhru chlapců|
Slavnostní vyhlášení vítězů
Závěrečné rozhovory


19.12. 2016

M CR

MČR U15 Heřmanův Městec 17. - 18. 12. 2016
Mistrovství republiky starších žáků máme za sebou a zde je krátké ohlédnutí za turnajem, který uspořádal náš oddíl. Přes sedmdesát hráčů z celé republiky našlo cestu do letošního provizoria kousek od Pardubic, a přestože zrovna nepanovaly letní teploty ani venku ani v hale, všichni se chtěli na konec sezóny ukázat v nejlepší formě. A to obzvláště ti, kteří po Novém roce přestoupí do „sedmnáctek“... celý článek

celý článek|první část fotogalerie|výsledky|
článek na czechbadmintonu


14.12. 2016

OP HK

Jak Apolenka dobyla Hersbruck - 10. 12. 2016
Druhou prosincovou sobotu vyrazila Apolenka Bártová na svůj první badmintonový výlet do Německa, na seriál turnajů U11 otevřený i pro zahraniční hráče. Turnaj se hrál systémem na 3 vítězné sety do 11 bodů. Stejným systémem začíná hrát i bundesliga. V 9-kurtové hale v městečku Hersbruck, kousíček před Norimberkem, bylo krásné teplo, i když venku bylo kolem nuly. Jak to ti Němci dělají? Apča vyhrála s přehledem svojí skupinu a postoupila do 16 členného pavouka. Tam byly zápasy postupně čím dál těžší. V semifinále Apolenka sehrála 5-ti setovou bitvu s nasazenou dvojkou Satine Tobien, když poslední pátý set Apča vyhrála 11:9 a potom dlouho ležela na kurtu a vydýchávala vyčerpávající bitvu. Ve finále se střetla se svou kamarádkou a už tradiční soupeřkou Natálkou Soukupovou z Rychnova, která ovládla druhou polovinu pavouka. Natálka byla tentokrát lepší a zaslouženě vyhrála bez ztráty setu.
Druhé místo při německé premiéře a možnost porovnání se s německými soupeřkami je pro Apolenku krásná a cenná zkušenost do dalších turnajů.
LB

Fotogalerie|výsledky


12.12. 2016

OP HK

Mistrovství ČR U19, Klimkovice

Na právě skončeném mistrovství ČR U19 v Klimkovicích nás reprezentovali Matěj Ehm, Róza Bártová, Lucka a Pavlína Krpatovi a Míša Fuchsová. Nejvíce se dařilo Míše Fuchsové, která vybojovala dvě bronzové medaile. Jinak všichni zahrály dobře a vypadly skoro vždy pouze s výše nasazenými a někdy jen o malý kousek. Gratulujeme a děkujeme.

Fotogalerie|výsledky


7.12. 2016

OP HK

Mistrovství ČR U17, Most

Tento víkend se konalo mistrovství ČR U17 v Mostě, kam se vydala i naše výprava ve složení Matěj Ehm, Róza Bártová, Lucka Krpatová, Adéla Seibertová a za nemocného Adama Ehma zaskočil M. Grund. Všichni podali velice dobré výkony a bronzové medaile se podařilo získat Róze Bártové (mix a čtyřhra) a Matějovi v mixu s Rózou. Gratulujeme a děkujeme. MaK.

Fotogalerie|výsledky


7.12. 2016

OP HK

Dětský turnaj U9, 11 - Hradec Králové

Tuto sobotu 3. 12. 2016 vyrazila do Hradce Králové skupina těch nejmenších na vánoční turnaj. V pohodové atmosféře si každý z nich vybojoval nějakou medily. Kluci brali zlato a holky stříbro a bronz.

Fotogalerie


2.12. 2016

OP HK

Dětský turnaj U7,9,11,13,15 - Rychnov n.K.

V sobotu 26.11. proběhl v Rychnově, v BRcentru dětský turnaj. Z Pardubic dorazila početná výprava, které se podařilo vybojovat i spoustu medailí. Děkujeme a gratulujeme.

Fotogalerie


30. 11. 2016

OP HK

Mezinárodní mistrovstí Slovenska juniorů

Tohoto turnaje se za náš oddíl zúčastnily Lucka a Pavlína Krpatovi. Lucce i Pavlíně se nakonec podařilo vybojovat krásné bronzové medaily ve čtyřhře, Lucka s Nelou Nemcovou v kategorii U17 a Pavlíně s Veronikou Dobiášovou v katagorii U19.

Fotogalerie|výsledky U17|výsledky U19


22. 11. 2016

OP HK

A krátké ohlednutí za MS juniorů v Bilbau od účastnice Míši Fuchsové.

Ahoj :-) zdravím z Bilbaa.
Posledních 14 dnů jsem strávila na Mistrovství Světa ve Španělském Bilbau. Jednalo se jak o turnaj družstev, tak o turnaj jednotlivců...celý článek

Fotogalerie|výsledky|celý článek


22. 11. 2016

OP HK

OP U13, Hradec Králové, 19. 11. 2016

19.11.2016 proběhl v Hradci Králové oblastní přebor v kategorii U13. Podařilo se nám získat 4 bronzové medaile.

Fotogalerie|výsledky


21. 11. 2016

babolet cup


Babolat Cup 2016 - Praha, 19. 11. 2016

19.11.2016 se uskutečnil v Praze velký badmintonový turnaj za účasti cca 90 hráčů rozdělených do tří věkových kategorií. Hrálo se celkem na 15-ti kurtech švýcarským systémem.
Dalšího úspěchu dosáhl Adam Burget, který po vítězném tažení na holické palubovce minulý týden, zvítězil rovněž ve své kategorii U11 i v kvalitně obsazeném Babolat Cupu v Praze.

Fotogalerie


15. 11. 2016

Ilava

Dětský turnaj Holice, 12. 11. 2016.
Ve stínu konání velkých událostí uplynulého víkendu, a to kvalifikace na ME družstev (dospělých), prestižního turnaje dospělých Memoriál Holobradého, ale především MČR družstev U15, kde jsme získali historický titul mistra ČR, se v Holicích konal další z řady turnajů, těch nejmenších.
.. celý článek

fotogalerie|celý článek


15. 11. 2016

A jeden zajímavý rozhovor na stránkách badmintonového svazu ..
Ke druhému místu z MČR družstev dorostu přidal oddíl TJ Sokol Polabiny Pardubice vítězství v soutěži MČR družstev žáků a stal se tak pro rok 2016 nejúspěšnějším klubem v týmových soutěžích. Kdo stojí za úspěchy východočeského oddílu? Ptali jsme se předsedy klubu a hlavního trenéra Josefa Horáčka... celý článek


14. 11. 2016

Ilava


MČR žáků - Český Krumlov, 12.-13. 11. 2016

A pak, že je 13. smolný den. Právě v neděli třináctého se to podařilo. Po loňském stříbru, po stříbru dorostenců před 14 dny jsme konečně zlatí. Poprvé v historii oddílu se podařilo vyhrát titul mistra ČR v družstvech, pro tentokrát v družstvech žáků. Lví podíl na tomto úspěchu má Adam Ehm spolu s Luckou Krpatovou, kteří se stali tahouny družstva. Ale sami by to nezvládli, takže stejně velké poděkování patří i Kátě Valentové, Aničce Všetečkové, Péťovi Janouškovi i hostujícímu Martinu Chumchalovi.. celý článek

fotogalerie | výsledky | celý článek


7. 11. 2016

Ilava


Badminton Czech Talent - turnaj regionálních výběrů U11, 5. - 6. 11. 2016

Krásného úspěchu dosáhl výběr Východních Čech na neoficiálním "MČR" U11 v Krumlově. Náš oddíl v šestičleném výběru Východních Čech reprezentovali Apolénka Bártová, Deniska Valentová a Vojta Havlíček. V sobotu družstvo získalo bronzové madaile (v semifinále prohrálo o jediný set s pozdějším vítězem) a v neděli skvělé stříbro naší Apoleny Bártové v singlech... :-) gratulujeme.

Fotogalerie | kompletní výsledky


7. 11. 2016

Ilava


OP GP U15 a U19 - Pardubice, 5. 11. 2016

O tomto víkendu jsme pořádali oblastní přebor kategorií U15 a U19. Opět se nám podařilo získat spoustu krásných medailí :) děkujeme.

Fotogalerie | kompletní výsledky


31. 10. 2016

Ilava


MČR druzstev dorostu v Brně
V sobotu a v neděli 29.-30.10.2016 naše družstvo ve složení Ehm Matěj, Sedláček Filip, Ehm Adam, Grund Michal, Krpatová Pavlína, Bártová Rozálie a Krpatová Lucie na MČR druzstev dorostu v Brně obsadilo fantastické druhé místo, když nejdříve těsně porazilo Radotín 4:3 a v neděli zase o chloupek další pražský oddíl Astru 4:3. Ve finále jsme nestačili na družstvo Klimkovic a prohráli 4:0. Blahopřeji a děkuji všem hráčům za perfekní výkony.
JH

Konečné pořadí MČR družstev dorostu:
1. TJ Sokol Klimkovice
2. TJ Sokol Polabiny Pardubice
3. SKB Český Krumlov
4. TJ Astra ZM Praha
5. SK Prosek Praha
6. Sokol Meteor Praha Radotín
7. TJ Slovan Vesec
8. TJ Sokol Doubravka
9. Badminton FSpS MUNI Brno
10. BK 1973 Deltacar Benátky n. Jiz.
11. BKV Plzeň

Fotogalerie | kompletní výsledky


25. 10. 2016

Ilava


TEM Slovenia Junior 2016 a TEM Slovenia Youth International 2016, 23. 10. 2016
Letošní turnaje ve Slovinsku přivítaly hráče velmi uplakaným a mlhavým počasím. To však neodradilo naše hráčky od toho, aby se do svých soupeřek opřely vší silou a nic jim nedaly zadarmo. Pavlína Krpatová si odváží dělené 5.-8. místo jak v deblu s Veronikou Dobiášovou, tak i ze singlu!!! V obou disciplínách ji zastavili pozdější vítězové turnaje.
V mixu s Filipem Sedláčkem již v prvním kole překvapili a vyřadili maďarský pár Vivien SANDORHAZI a Zsombor DULCZ (18-21, 21-19, 21-18). Ve druhém kole i po prvním vítězném setu, podlehli rakouskému páru Serena AU YEONG a Jakob SORGER (18-21, 21-15, 21-14 ).
Lucka Krpatová v kategorii U15 nedala jak v singlu, tak i v deblu soupeřkám šanci. Svou suverinitu potvrdila zlatem v obou disciplínách. V deblu jí byla spoluhráčkou Terézie Mrázová ze Slovenska. Děkujeme za reprezentaci a gratulujeme oběma hráčkám za reprezentaci oddílu.mkrpi

Fotogalerie | výsledky U15 |výsledky U19


25. 10. 2016

Ilava


Dvě zlaté pro Matěje Ehma
Ještě krátké ohlédnutí za turnajem GPB U17 v Hustopečích, 8. 10. 2016, který se nšim hráčům nadmíru povedl. Výborně zahrál především Matěj Ehm, který tento turnaj vyhrál jak v singlu, tak v deblu. V singlu dokonce neztratil ani set. Zajímavostí byl i semifinálový bratrovražedný boj :) s Adamem. A neméně velkou pochvalu zaslouží Lucka Krpatová, která vyhrála dvouhru žen. Na bronzové medaile dosáhli Adam Ehm (singl), Roza Bártová (singl) Lucka Krpatová (mix). Ale pochvalu zaslouží i ostatní, kde např. pár Lenka Kmoníčková, Kateřina Valentová porazily ve čtyřhře nasazené dvojky. Gratulujeme.

Fotogalerie | výsledky


21. 10. 2016

Ilava


16.10.2016 - GPC U17 Open – Rychnov nad Kněžnou
Sbírat body na příští sezónu odjela do Rychnova pardubická pětice: L. Kmoníčková, M. Grund, L. Krpatová, P. Janoušek a K. Valentová. A protože všichni jmenovaní opouštěli rychnovskou sportovní halu v čase, kdy se už uklízely kurty, lze z toho usoudit, že se jim dařilo velmi dobře. Navíc v opravdu silné konkurenci hráčů hlavně z východní části republiky. Nejviditelnější to bylo u děvčat, kde první tři místa byly obsazeny v pořadí Lucka – Káťa – Léňa. Michal přidal třetí místo v singlu i v mixu (s Léňou) a druhé pořadí ve čtyřhře. Péťa byl naopak druhý v mixu s Luckou a třetí v deblu. Káťa s Léňou pak celkově ovládly čtyřhru.
Díky za parádní reprezentaci oddílu!
Martin J.

Fotogalerie | výsledky


20. 10. 2016

5. 11. - Oblastní přebor U15 a U 19 v Pardubicích - propozice
12. 11. - dětský turnaj v Holicích - propozice
19. 11. - Oblastní přebor U17 v Holicích - propozice a přihláška
3. 12. - U9, U11 - dětský turnaj v Hradci Králové - propozice


17. 10. 2016

Ilava

Ilava

Tuto sobotu 15. 10. se konalo poslední kolo talent ligy U13 v Rychnově nad Kněžnou.
Náš oddíl dostal nabídku doplnit tunaj ještě o jedno družstvo, toho jsme využili a postavili družstvo B.
Družstvo A, které hrálo nejvyšší ligu nakonec skončilo na 3 místě za družstvy Montasu a vítězným domácím družstvem. Naše Béčko skončilo ze tří družstev ve 3 lize na druhém místě, když porazilo družstvo Rychnov D 16:0 na sety a prohrálo s družstvem Dráčat 10 : 6 na sety. Výkon družstva B bych mohl jen pochválit, všichni bojovali co jim síly stačily :). U A týmu byly občas vidět dost rozdílné výkony, jeden zápas skvělý, druhy trochu odchozený, uvidíme třeba se to časem srovná :)
Složení družstev bylo náseldující: A družstvo: Bártová, Valentová, Jeniště, Urbanec, B družstvo: Vašíčková, Kulhánková, Burget, Rybyšar a ještě jsem pomohli družstvu Rychnova, které posílil Marek Cejp. MaK.

Fotogalerie | výsledky


17. 10. 2016

A pár výsledků z víkendu od nás z Pardubic

15. 10. 2016 - I. liga - Pardubice výsledky
16. 10. GP C Pardubice, dospělí výsledky


10. 10. 2016

Ilava

Do nominace na MS juniorů do španělského Bilbaa se probojovala i Míša Fuchsová.

Gratulujeme


10. 10. 2016

Ilava

A zde vidíte, že oddíl se učí od nejlepších

Ojedinělá příležitost vidět světového top hráče v ČR byla 1. října, kdy Prahu navštívil Hans-Kristian Vittinghus, aktuálně 9. hráč světového žebříčku. Osobní setkání a povídání s ním bylo velmi příjemné a milé.

Petr

fotogalerie


10. 10. 2016

Ilava

Dětský turnaj v Hradci Králové - 8. 10. 2016

Další dětský turnaj v sousedním Hradci, který se tentokrát nehrál na tradičních kurtech ZŠ, ale v tamní tzv. "plechovce" však opět znamenal pro náš oddíl pozice na pomyslném pódiu. Samozřejmě se o to zasloužili ti nejsnaživější... celý článek

fotogalerie | celý článek


4. 10. 2016

Ilava

Dvě ohlédnutí na výsledky Míši Fuchsové na turnajích YONEX BELGIAN INTERNATIONAL, 14.-17. 9. 2016

fotogalerie | výsledky

 

a VARCOLOR POLISH INTERNATIONAL, 22. 9. 2016.

fotogalerie | výsledky


4. 10. 2016

Ilava

Pozor, pozor!!! - školička badmintonu
vzhledem k opravě elektrického rozvodu dochází k přerušení středečního tréninku školičky na SPŠE (Elektrotechna), a to od 7.10. do 20. 10. Takže trénink je 5. 10. a pak až 2. 11. 2016, ale vše musí škola ještě potvrdit

Děkuji za spolupráci. Tomáš Seibert


26. 9. 2016

Ilava

Medailové žně v Holicích
Poslední zářijovou neděli přilákalo do Holic na dětský turnaj na 40 dětí badmintonového potěru.
A pro náš oddíl to byly opravdové medailové žně. Z celkových osmi zlatých putovalo do Pardubic rovných 5, a k tomu ještě 2 stříbrné a jedna bronzová. Nejmladší kategorie U7 se tentokrát hrála bez našich barev.Zato ta další U9 již patřila nám. V exhibiční utkání se proměnil hned úvodní duel chlapecké části, kdy v nádherném zápase Kryštof Ježek až v samotném závěru udolal Martina Hykela, což nakonec vyústilo i v postavení na bedně (Kryštof první, Martin druhý). Mezi děvčaty zaznamenala životní úspěch Adéla Urbancová, které právem pověsili na krk zlatou medaili.V kat.eg.U11 Adéla Fridrichová svojí tradiční bojovností urvala stříbro a jsem přesvědčen, že i s ním byla nadmíru spokojená.Asi nejhezčí, z mého pohledu, na celém turnaji byla chlapecká část U11, které nakonec kraloval Adam Burget. Ve finále se vydal ze všech svých zbylých sil a slza dojetí byla venku. Takže jsme společně utřeli... :-) Adame díky...!!!Nejstarší kategorii U13 dokázali vyloupit opět naši hráči, když Apča Bártová ani Tom Urbanec nenašli přemožitele. Medailovou smršť završil Jára Havlíček, který si odvezl bronz.

Na turnaji se pak ještě představili Denča Valentová, Marek Cejp, Honza Rybyšar, Filip Slach a Dominik Wsol. U všech těchto jmenovaných, jak jsem je pozoroval, si dovolím konstatovat, že rozhodně nemohli být se svými výkony spokojeni. Denču jsme již viděli hrát mnohem lépe. Marek potřebuje ke své nezpochybnitelné chuti přidat nějaké ty tech.dovednosti. Ale tu chuť mu naopak mohou tiše závidět Honza, Dominik a především Filip...!

Bohužel - tu nikde v obchodě koupit nelze.

Medailistům ještě 1x gratuliji a všem jmenovaným radím - "S vervou do tréninku...!!!" TomS.

fotogalerie


26. 9. 2016

Ilava

Výlet našich hráček vyšel poláky draho!
Do polského Imielinu  na VARCOLOR Polish Youth International 2016 se vydala Lucka Krpatová a Katka Valentová, aby si změřily síly se zahraničními soupeřkami. Lucce se v singlu podařilo zvítězit a Katka brala pěkné 4. místo. Spolu pak ve čtyřhře ukázaly soupeřkám jak se hraje u nás a přivezly si zlato.
Gratulujeme! mkrpi

fotogalerie | výsledky


26. 9. 2016

Ilava

ME veteránů ve Slovinsku se zúčastni Pepa Horáček. Ve dvouhře 60+ skončil na 17-32 a ve čtyřhře 50+s Karlem Kunderou jedno vyhráli a celkově skončili na 17-32. místě.

fotogalerie | výsledky


21. 9. 2016

Ilava

Pozor, pozor!!!
pondělní trénink přesunut na Univerzitu

Aby těch změn nebylo málo, tak na Dašické nám zrušili pondělní trénink, takže jsme ještě zajistili Univerzitu ve stejnou dobu tzn. 26. 9. od 18:30-20:00 h. tzn. trénink je pouze přesunut na Univerzitu.

MaKu


19. 9. 2016

Ilava

17. 9. 2016 - kvalifikace družstev U15
V sobotu se v Hradci Králové odehrála kvalifikace na MČR družstev do patnácti let. Družstvo TJ Sokol Polabiny Pardubice celou soutěž vyhrálo a zahraje si v listopadu v Českém Krumlově na závěrečném turnaji. O tento výborný výsledek se po tuhých bojích zasloužili: Kateřina Valentová, Pavel Jeništa, Lucie Krpatová, Adam Ehm, Anna Všetečková a Petr Janoušek. Díky a hodně štěstí ve finále!
Martin J.

fotogalerie


19. 9. 2016

Ilava

17. 9. 2016, dětský turnaj U11, Benátky n.J.
V sobotu vyrazila na turnaj U11 pidi výprava ve složení Adam Burget a Bára Kulhánková. Konkurence bylo horší u děvčat, sjelo se zde na 20 dívek. Soupeřilo se nejprve v tabulce po 3 a dva postoupily do pavouka. Barča i přes snahu nepostoupila i když chybělo už jen málo. Adam postoupil až ze druhého místa (opět nechybělo moc), což se ukázalo jako rozhodující. V prvník kole pavouka dostal vítěze jiné skupiny Leciána a bohužel o kousek prohrál. Pokud bych měl hodnotit, tak Adam zrovna neměl svůj den (chřipka ho skolila hned v pondělí) a vše řešil "silou" a chyběla mu trochu ta badmintonová chytrost a pestrost úderů. Barča ukázala, že si podařilo dostinout "peleton" dívek U11, a teď by to chtělo potrénovat na výkonnostní trhák :). Ale oba se za posledních pár měsíců viditelně posunuly.
Co mě zde také velice zaujalo, byly kaluže, které jsem doma už neviděl nějaký měsíc, dokonce jsem se i trochu brodily autem :) neuvěřitelné. A druhá věc která stojí za zmínku je domácí hráč Simon, ročník 2007. Opravdu už dlouho, jestli vůbec, jsem neviděl někoho tak mladého hrát tak hezky badminton, myslím, že o něm hodně uslyšíme. MaKu.

fotogalerie | výsledky


12. 9. 2016

Ilava

10.9.2016 GPB U15 Praha – Radotín
Mezi sto osmnácti badmintonisty do patnácti let se opět neztratili ti pardubičtí. Byli tři a dopadli takto:
Aničce Všetečkové se sice nepovedly oba singlové zápasy, ale v obou párových disciplínách si připsala aspoň po jednom vítězství. Protože hrála vždy s neznámými spoluhráči, je to dobrý výsledek.
Petr Janoušek hrál mix a singl. První disciplína dopadla nadmíru výborně, kdy s Lídou Kusou po třech výhrách podlehli až v semifinále. Sice měli tradičně pomalý úvod, ale pak se parádně rozehráli a i to semifinále bylo sehrané více než důstojně. Ve dvouhře už to bylo horší, v zápase o čtvrtfinále jsem snad neviděl tolik těsných autů za jedno utkání...
Káťa Valentová se mohla soustředit jen na singl, a že to dokázala náramně!!! Na své cestě pavoukem porazila i nasazenou jedničku a tak musela do Prahy i v neděli. I v tento den předvedla to nejlepší ze svého umění – bylo to těžké, ale na turnaji nepoznala prohru! Vynikající výsledek a velká gratulace!
Zase je za námi povedený turnaj. Přestože podmínky byly nelehké (34 stupňů v hale, venku o málo méně, málo místa mezi kurty), tak jsme to zvládli dobře. Sice se to opět neobešlo bez jedinců, kteří museli dát najevo, kdo je tu místní, ale tím si nehodláme kazit náladu. Podstatné bylo, že pardubická mise byla opět úspěšná a přinese snad nějaký prospěšný bod do žebříčku. Martin J.

výsledky | fotogalerie


7. 9. 2016

Ilava

3. - 4. 9. 2016 Ilava Open - Slovensko

Tento víkend 3. - 4. 9. 2016 se konal mezinárodním turnaj ve Slovenské Ilavě. Opět vezeme medaile, dokonce i jednu zlatou.

výsledky | fotogalerie


7. 9. 2016

mendrek

Tento víkend 3. - 4. 9. 2016 bojovala naše Míša Fuchsová na mezinárodním turnaji MM Slovenska YONEX SLOVAK OPEN 2016 BWF INTERNATIONAL FUTURE SERIES TOURNAMENT v Trenčíně. A nakonec se probojovala až na bednu. V mixu s Pavlem Drančkákem (Sokol Meteor Radotín Praha) ještě skončili těsně pod stupni (5.-8. místo), ale v deblu si to už s Alžbětou Bášovou (Sokol Meteor Radotín Praha) vynahradily a obsadily krásné 3.místo. Prohráli až s bulharskou dvojicí Mariya MITSOVA, Petya NEDELCHEVA, které pak celý turnaj ovládly. Gratulujeme

výsledky


5. 9. 2016

mendrek

První zářijovou sobotu pořádal náš oddíl otevřený turnaj tří kategorií. U11 a GPC U13/17. Turnaj proběhl velmi hladce hlavně díky realizačnímu týmu, protože odehrát 178 zápasů a včetně vyhlášení to stihnout do 18 hodin byl výborný výkon. Hlavní a vynikající podívaná se však odehrávala na kurtech, kde se ve dvouhrách poměřili hráči a hráčky nejen z východočeské oblasti, ale přijeli zástupci třeba až z Mostu, Liberce, Olomouce, Brna, Prahy, Nového Knína nebo Tábora. Přestože podmínky v hale byly velmi "letní", všichni opět bojovali naplno. Z pořádajícího oddílu nejlépe dopadli L. Krpatová, M. Grund a D. Valentová, kteří vyhráli své kategorie. Nadprůměrných výsledků pak dosáhli další pardubičtí: R. Bártová, L. Kmoníčková, A. Burget, A. Bártová, P. Jeništa, K. Valentová, D. Kulhánková a P. Janoušek, ostatním se už tolik nedařilo.
Díky všem!

výsledky | fotogalerie


25. 8. 2016

mendrek

Třetí srpnový týden uspořádal náš oddíl v rámci Olympijského parku Pardubice (u příležitosti LOH V Riu) příměstský badmintonový kemp.
Zvláštností tohoto letošního kempu byla sktečnost, že děti měly možnost vyzkoušet nejen badminton, ale především mnoho ostatních, především olympijských sportů, které se během konání zmíněné LOH, v Pardubicích prezentovaly.
Pokud mohu sám za sebe hodnotit, tak lepší akci pro děti jsem, právě díky té možnosti osahat všechny možné sporty "najednou", asi nezažil...

celý článek | fotogalerie


24. 8. 2016

Nový termínový kalendář na druhou polovinu roku 2016 a první roku 2017.


24. 8. 2016

A druhá polovina sezóny se nám blíží, tak zde aktualizace tréninků pro září 2016.


17. 8. 2016

V sobotu 3. 9. náš oddíl pořádá otevřený turnaj v kategoriích U11, U13, U17.
Vzhledem k tomu, že turnaj proběhne pouze v jedné tělocvičně (7 kurtů) účast je omezená a to na 16 hráčů v jedné kategorii. Hrát se budou pouze dvouhry a to švýcarem na min. 4 kola.
Přihlašování je ukončeno, vzhledem k tomu, že se nenaplnily všechny kategorie, mohou přijet všichni co jsou nyní přihlášení (i červeně označeni).

propozice | seznam přihlášených


13. 7. 2016

TOP 10: vyhodnocení badmintonových oddílů podle úspěšnosti práce s mládeží
Český badmintonový svaz v rámci podpory talentované mládeže rozděluje pravidelně část prostředků také přímo mezi kluby na základě jejich výsledků v žákovských a juniorských kategoriích.
Jsem neskutečně rád, že se nám podařilo prodrat na skvělé 5. místo v celé České republice. A to se srovnáváme s oddíly s daleko lepším zázemím (vlastní hala, vetší množství trenérů atd.).
Touto cestou bych rád poděkoval všem, kteří na tom mají jakýkoliv podíl, trenérama počínaje a rodiči konče. Zde vidíte, že naše práce dává smysl, vydržme i nadále v tomto úsilí, samozřejmě když to bude příště ještě lepší třikrát slává :).

Všem moc děkuji, Martin Kulhánek, místopředseda TJ

výsledky


28. 6. 2016

mendrek

Badmintonové výsledky Českých akademických her, které letos hostily Pardubice.

 

výsledky


17. 6. 2016


České akademické hry letos hostí Pardubice. A protože obsazení v badmintonu zatím vypadá velmi dobře, zveme všechny, aby se přišli mrknout i zafandit. Určitě se bude na co koukat, např. v mužích je již přihlášena aktuální jednička žebříčku ČBaS Adam Mendrek a další dva hráči z první desítky - Vojta Šelong a Jiří Louda. Z žen se můžeme těšit na top hráčky Šárku Křížkovou, Dominiku Kurzovou a také na s námi trénující Elišku Smejkalovou:-).
Badmintonové klání proběhne v neděli 26. 6. 2016 od 9 hodin v Univerzitní sportovní hale, Kunětická 92, Pardubice. Všechny srdečně zveme.

podrobnosti


13. 6. 2016


Oddíl badmintonu při TJ SOKOL Polabiny Pardubice pořádá

příměstský tábor

ŠKOLIČKA BADMINTONU
- kapacita naplněna, již nepřijímáme
15.-19. 8. 2016, denně od 8:30–16:00 hod.
malá tělocvična Univerzity Pardubice na Cihelně

pro děti ve věku od 6 do 12 let

Přihlášky a informace:
e-mail: seibert-badminton@seznam.cz
tel.: 737 215 132

podrobnosti


13. 6. 2016


Oddíl badmintonu při TJ SOKOL Polabiny Pardubice pořádá pro začínající i pokročilé děti ve věku od 6 do 13 let

BADMINTONOVÝ DĚTSKÝ KEMP
29.-31. 8. 2016 denně od 8:00–16:00 hod.
tělocvična Univerzity Pardubice na Cihelně

Co si vzít sebou: obuv do tělocvičny | sportovní oblečení
do tělocvičny, ale i na ven | raketu na badminton
(lze i po domluvě zapůjčit)

Přihlášky a informace:
e-mail: josef.horacek.pce@seznam.cz
tel.: 602 413 484
celková cena: 900 Kč /3 dny

Časový program
8:00–9:00 h. sraz dětí
9:00–11:00 h. – trénink v hale
11:00–13:00 h. – oběd
13:00–15:00 h. – trénink v hale
15:00–16:00 h. – vyzvednutí dětí
cena je vč. oběda

podrobnosti


17. 6. 2016


Slavnostní zakončení
badmintonové sezóny 2015–2016

proběhne v pátek 17. června 2016 od 17.00 h.
na hřišti v Rosicích nad Labem. Jako vždy se můžete těšít na grilované prasátko a prima společnost :)

- grilované prase (1 porce):
dospělí 120 Kč/děti 70 Kč
kdo by prásátko nechtěl je vstup zdarma

V areálu bude k dispozi i další občerstvení. Dále bude možno využít různá sportoviště, kdo bude chtít :)

Srdečně jsou zváni všechny děti i s rodiči a všichni členové oddílu s partnery.

Přihlášky: Závazné přihlášky do 6. 6. na e-mail: zofri1@gmail.com (všichni) a dále je nutno zaplatit
vstupné (pouze ten kdo chce grilované prase) buď na účet oddílu 2800111832/2010 (do poznámky napsat příjmení a počet osob) nebo na tréninku (p. Horáček).

leták (pdf - zazipovany)


7. 6. 2016

horice

A trochu jsem zapomněl na fotečky z lanáčku :(.

No, napravuji a zavěšuji fotky z tradičního výletu školičky do Lanáčku na Cihleně.

fotogalerie


24. 5. 2016


Jak ten čas letí...
Opět se přiblížil konec další sezony a s ním přichází i konání již tradičních akcí. Jednou z nich byl i klasický turnájek dětí školičky s jejich rodiči.
Tak, jak v předešlých ročnících, tak i letos bylo k vidění spousty dětských úsměvů, pro které to snad všichni děláme především. Zvláštostí se tentokrát však stala skutečnost, že i slzičky byly k vidění. A jestli mám správné informace, tak dokonce to v nejednom případě došlo i dále. Já osobně jsem však přesvědčen, že zmiňované úsměvy jednoznačně převládaly a akce splnila svůj účel. Jak by ne, když si děti jednou jedinkrát za rok mohly užít rakety na tréninku po boku své maminky, tatínka, bratra, či dokonce babičky...!!!
A hlavně - "nemusely" dělat to, co řekne tenér...
Všem tímto ještě 1x moc děkuji za spolupráci a snad potěší i trocha těch fotografií...
TomS.

fotogalerie


20. 5. 2016

horice

A již tradiční cyklovýlet školičky na Kuňku :))))))fotogalerie


20. 5. 2016

horice

GP A U15 AŠ, 12.-13. 5. 2016

Výlet na západ do vzdáleného města Aš, přinesl našim hráčům velmi ceněné body do žebříčků a hlavně opět jsme stáli na bedně a to hned několikrát :). Sečteno a podtrženo: jedna zlatá, dvě stříbrné, a 4 bronzové medaile.

Lucka Krpatová: dvouhra 2. místo (Nela Němcová, byla pro zranění nucená v semifinále, právě proti Lucce, zápas předčasně ukončit)
mix 3. místo společně s Lukášem Frankem
čtyřhra 1. místo s Katkou Zuzákovou

Katka Valentová:3.místo ve čtyřhře s Lídou Kusou

Petr Janoušek: 3. místo ve čtyřhře s Janem Blažkem

Adam Ehm: 2. místo čtyřhra s Janem Horou,
3. místo dvouhra

Všem velká gratulace a poděkování za vzornou reprezentaci. mkrpi

fotogalerie | výsledky


20. 5. 2016

horice

Talent liga - Pardubice 14. 5. 2016

Turnájku pro nejmenší, který ve městě perníku pořádal náš oddíl, se v sobotu 14. května nepřijel zúčastnit rekordní počet zájemců, o to více si ostatní zahráli. Těch ostatních, neboli těch, kteří přijeli zápolit bylo přesně 38 a skrývalo se mezi nimi i 11 našich hráčů...

fotogalerie | výsledky | celý článek


11. 5. 2016

horice

Tak opět drobná změna oprava se o týden odkládá :)

POZOR, POZOR, POZOR
Ve velké tělocvičně Univerzity Pardubice se bude od 23. května 2016 pokládat nová podlaha a velká tělocvična bude na 21 dní uzavřena.

Proto jsem připravili následující změny:

Tréninky dospělých:
- neděle 29. 5.2016
nedělní trénink budou pouze v malé tělocvičně, budou se hrát při velkém počtu pouze čtyřhry

- středa 25. 5. 2016
přesunuto do haly Dašická a to od 18:30 do 20:00 h.

- pátek 27. 5. 2016 - zrušen trénink dospělých

Tréninky mládeže
- pátek 27. 5. 2016
školička a B družstvo - Univerzita (malá tělocvična)
17:30 -18:30 h.
družstvo A a přípravka - hala Dašická od 17 do 19 hodin

Omlouváme se za komplikace, ale odměnou nám bude nový povrch v tělocvičně :)

Konec sezóny pro všechny je opět na konci května. Ještě zkusíme najít náhradu za zrušený pátek dospělých, když se to povede, včas to oznámíme.
MaK


10. 5. 2016

GPC U15, U19 Holice - 7. a 8. 5. 2016
Výsledkově opět vydařený turnaj především v kategorii U19.
Gratulujeme a děkujeme.

výsledky


3. 5. 2016

horice

Falco Cup 2016 – Liberec 30.4. – 1.5.2016
...aneb: Tak jsme vám ten pohár přivezli!!!

Jak slaví takový pardubický badmintonista Čarodějnice nebo Svátek práce? No přeci jede do Liberce běhat po kurtě! Tradiční Falco Cup (mimochodem již 24. ročník!) byl letos velmi silně obsazen. Nejsilnějšími se zdály být družstva Praha A, Jižní Morava A a taky Severní Čechy nebo Lanškrounská ekipa. Papírově nejlepší bylo ovšem naše družstvo z Pardubic, což bývá role ošidná. Čtyři mušketýři (Lucka Krpatová, Petr Janoušek, Káťa Valentová a Adam Ehm) šermovali se svými raketami tak šikovně, že dokázali vybojovat stupínek nejvyšší. A byl to boj nelehký, ba přímo velmi těžký!...
celý článek

fotogalerie | výsledky | článek pořádajícího oddílu


27. 4. 2016

brandys

Talent liga - dvouhry - Pardubice - 14. 5. 2016
Dne 14. 5. pořádáme dětský turnaj v kategoriích U9, 11, 13. Startovné 100 Kč, mohou startovat i hráči bez licence. Dvouhry chlapců a děvčat U9 a U11 – skupiny každý s každým, dvouhry chlapců a děvčat U 13 švýcar na min. pět kol. Celková kapacita omezena na 75 hráčů (rozhoduje datum přihlášení).

propozice | přihlášky a seznam přihlášených


27. 4. 2016

brandys

GPC U13 - Pardubice - 16. 4. 2016
Tradičního dětského turnájku v sousedním Hradci Králové se přijela zúčastnit i početná parta našeho potěru. A reprezentace to byla opět velmi úspěšná, neboť celou polovinu zlatých medailí přivezli do Pardubic. Postaraly se o to Apolenka Bártová v kat.U11 a Kryštof Ježek v kat.U9...celý článek

fotogalerie |celý článek


20. 4. 2016

GPC U17 a 19 - Rychnov nad Kněžnou - 17. 4. 2016
Výsledkově opět vydařený turnaj. V kategorii U17 chlapci, celkem 6x stupně vítězů z toho všechny 3 zlaté díky Ehmovcům :) putují do Pardubic. A dívky je dokonce překonaly, vezeme domů kompletní 3 sady medailí (v párových disciplínách se ve dvojici s naší hráčkou představili i hráčky z jiných oddílů). Ale to nic nemění na faktu, že už to lepší být nemohlo :).

V kategorii U19 se dařilo hlavně Matějovi Ehmovi, který byl jednou zlatý a 2x stříbrný. Děvčata zase zaválela a ukázala klukům, jak se to má dělat. Opět kompletní sada všech medailí, stejně jako v kategorii U17. Gratulujeme a děkujeme.

výsledky


20. 4. 2016

brandys

GPC U13 - Pardubice - 16. 4. 2016
Postupový turnaj pro nejmladší kategorii jsme uspořádali opět v univerzitní hale. Za náš oddíl se prali o postup zejména kluci. Nejúspěšnější byli pak Tomáš Urbanec a Pavel Jeništa, kteří postoupili na GPA jak v singlu tak společně i ve čtyřhře. Příjemně překvapili i další, např. třetí místo Jardy Havlíčka je velmi pěkné. V děvčatech dominovaly zejména rychnovské reprezentantky, ale nutno vyzdvihnout výkony Apolenky Bártové, která se v singlu prala o každý míček, a i když to dalo jen na čtvrté místo, zahrála výborně.
Statečně bojovali ale i všichni dosud nejmenovaní: Denča Valentová, Filip Slach, Vojta Havlíček, Dominik Wsól i Honza Rybyšar. Martin J.

fotogalerie | výsledky


8. 4. 2016

brandys

GPC Open U15 Lanškroun 3.4.2016
Krásné jarní počasí doprovázelo pět pardubických reprezentantů na otevřený turnaj do Lanškrouna. Konkurence se tu sjela skutečně výborná, a to i díky tomu, že na Moravu už odsud není daleko. Hráčů bylo poměrně dost, ale organizace fungovala dobře a turnaj se odehrál v příjemné atmosféře.
Ale k výsledkům: Pavel Jeništa: Nejmladší člen celého startovního pole. Ve dvouhře sice bez vítězství, ale v párovkách už se dařilo lépe.  Ale hlavně se nebál o tři roky starších soupeřů a předvedl sympatickou hru.
Anička Všetečková: V singlu zahrála hezky, ale k lepšímu výsledku chyběla kondice. V mixu jedno vítězství s Pavlem J., debl bohužel nedopadl podle představ.
Petr Janoušek: V deblu s Honzou Blažkem první místo! Kromě prvního zápasu velmi slušný výkon a zasloužené vítězství. Ve dvouhře také solidní hra, ale na Adama je potřeba vydržet i v koncovkách setů. Mix nehrál.
Káťa Valentová:  Ve dvouhře prohra až ve finále s Klárou Petruškovou po velmi zvláštním výsledku 2,-18,9. V mixu s Adamem po tuhých bojích slavili vítězství. Ve čtyřhře to vyšlo bohužel jen jednou.
Adam Ehm: Favorit turnaje v singlu – to nakonec potvrdil celkovým vítězstvím, ale zejména finále proti Matěji Kozelskému se nadřel a zlato získal až ve třech setech.
Máme za sebou další turnaj, na kterém byli naši hráči opět vidět a pětkrát se mohli postavit na stupně vítězů! Díky a zase příště! Martin J.

fotogalerie | výsledky |web pořadatele


6. 4. 2016

brandys

Dne 2. 4. 2016 proběhl již 17. ročník

VELKÝ AMATÉRSKÝ BADMINTONOVÝ TURNAJ
PRO DOSPĚLÉ

 

fotogalerie | výsledky


22. 3. 2016

brandys

DRUŽSTVA U11 - RADOTÍN - 20. 3. 2016

Jestli se nepletu, tak poprvé v historii se náš oddíl zúčastnil turnaje družstev (2+2) v kategorii U11, který pořádá TJ Sokol Radotín (Praha).
A hned při premiérovém startu více než úspěšně, neboť parta ve složení Apolenka Bártová, Denisa Valentová, Vojta Havlíček a z Holic zapůjčený Ondra Kaplan na tomto turnaji neprohráli jediný souboj s jakýmkoli jiným družstvem. V konečném zúčtování obsadila 2.příčku...celý článek

fotogalerie | celý článek


21. 3. 2016

brandys

Mistrovství Evropy v badmintonu v kategorii U17
- Lubin

Po výborné výkonu končí naše družstvo na celkovém 5 místě v Evropě, když nás zastavila až porážka s favorizovaným Dánskem 2:3. a teď začíná turnaj jednotlivců.

Termín 21.-25.3.2016 turnaj jednotlivců

Držte palečky :)


21. 3. 2016

brandys

GP B U15 - Pardubice

Tento víkend jsme pořádali GP B v kategorii U15. Doufáme, že se vše podařilo i když hala Univerzity praskala ve švech. Zde pár fotek a výsledky.

 

fotogalerie | výsledky


17. 3. 2016

brandys

Mistrovství Evropy v badmintonu v kategorii U17
- Lubin

naše hráčka Michaela Fuchsová bude hájit barvy ČR na Mistrovství EVROPY v badmintonu ve věkové kategorii U17 (čtyřhra s Tereza Švábíková TJ SOKOL KLIMKOVICE, mix s Matěj Hubáček SOKOL RADOTÍN METEOR PRAHA )

Termín: 17.-21.3.2016 turnaj družstev

Česká republika má ve skupině:
Rusko, Maďarsko, Norsko, Ukrajina

Termín 21.-25.3.2016 turnaj jednotlivců

Držte palečky :)


9. 3. 2016

brandys

GPA U17 - Hustopeče

Tento víkend bojovali naši hráči v Hustopečích.
Matěj Ehm se s trochou štěstí dostal do druhé kola, bohužel toto nemůže říct jeho brácha Adam, který vypadl v prvním kole, ale zase si v této kategorii ještě zahraje ještě nějaký ten pátek:). Holky se tentokrát domluvily a aby si nezáviděly vypadly všechny v kole druhém. V mixu se do druhého kola dostala jen Lucka. Adamovi s Adélou to nevyšlo jen o chlup a Matěj s Rózou bohužel vyfasovali hned v první kole pozdější vítěze, které alespoň trochu potrápili ve třech setech. Ve čtyřhře se bohužel moc nedařilo a Adam vypadl hned v prvník kole i když byl nasazen. Ale říká se nejlepší nakonec, Lucka Krpatová společně s Katkou Zuzákovou vyhráli čtyřhru :)), gratulujeme. MKK.

fotogalerie | výsledky


3. 3. 2016

brandys

1. ligu jsme udrželi :) hurá

Družstvo dospělých ve složení: Hamáček Michal, Skřivan Jakub, Skála Tomáš, Horáček David, Skála Mikuláš, Jechová Tereza, Bártová Rozálie, Hodek Martin, Wsól Luká, Ehm Matěj, Seibertová Adéla udrželo 1. ligu i pro další sezónu. :) Konečné 5 místo je asi objektivní zhodnocení aktuální situace.

konečná tabulka


22. 2. 2016

Ve dnech 19.-20.3.2016 pořádáme GPB U15 Pardubice

propozice a přihláška


15. 2. 2016

brandys

1.GPA U15 Orlová 13.-14.2.2016

O osm medailových umístění pro pardubický badmintonový oddíl se zasloužila již tradiční čtveřice starších žáků ve složení Kateřina Valentová, Lucie Krpatová, Adam Ehm a Petr Janoušek. Přičemž nutno dodat, že každý z nich dosáhnul alespoň na jedno umístění na pomyslných stupních vítězů! celý článek

fotogalerie | výsledky | celý článek


10. 2. 2016

brandys

Dne 2. 4. 2016 pořádáme již 17. ročník

VELKÝ AMATÉRSKÝ BADMINTONOVÝ TURNAJ
PRO DOSPĚLÉ

Kde: tělocvična Univerzity Pardubice
Disciplíny: dvouhry mužů a žen

podrobnosti zde


8. 2. 2016

brandys

Historický úspěch oddílu...!!!

Mistrem ČR v badmintonu se stává: Petr Koukal, Kristína Gavnholt... tyto slova jsme už párkrát slyšeli (v případě Petra dokonce už 9x), ale co na letošní mistrovství ČR dospělých v Karviné zaznělo dále to jsme ještě neslyšeli... a mistyní ČR ve čtyřhře se stává Míša Fuchsová...

O tento ojedinělý počin a zlomový okamžik v celé existenci našeho badmintonového oddílu se o víkendovém Mistrovství ČR mezi dospělými postarala teprve 16-ti letá Michaela Fuchsová.
Společně s Alžbětou Bášovou se jim podařilo vyšplhat v disciplíně čtyřhry žen až na samotný vrchol a staly se tak mistryněmi republiky pro rok 2016. Pokud pominu dlouhou strastiplnou cestu tvrdého tréninku, tak na cestě za titulem musely hned v úvodním kole zvládnout východočeské derby proti páru Hofmanová, Křížková, které (dle slov samotné Míši) považovaly prakticky za psychicky nejnáročnější duel. Už jen proto, že byl úvodní na turnaji.
Ve druhém kole je pak čekal velmi otevřený duel proti výborným hráčkám Švábíková, Tomalová, od kterých takřka netušily, co mohou čekat, neb se jednalo o "čerstvě" složený pár. Samozřejmě, že jim byla známa herní kvalita těchto hráček, ale jejich deblová spolupráce byla nevyzpytatelná. Samotný výsledek pak napovídá, že nejspíš trenér a coach v jedné osobě Petr Báša (ano - tatínek Alžběty), vymyslel dokonalou taktiku, kterou do puntíku splnily, když se jim podařilo soupeřky přehrát ve dvou nelehkých setech.
Tímto vítězstvím se posunuly do semifinále, které nakonec bylo bezesporu nejtežším duelem. Nejenže nastoupily proti nasazeným turnajovým jedničkám Kurzová, Zychová, ale byl to po herní stránce nejvyrovnanější a také i jediný jejich třísetový zápas. Sám za sebe mohu i říci, že i nejvyrovnanější a nejnapínavější.
Už to tak vypadá, že o finále není co říci. Ale již před jeho samotným začátkem jsem měl trochu obavy o Míšu, jak tuto "vyostřenou" situaci zvládne. Jediný "centrkurt", televizní kamery a hlavně úžasná atmosféra téměř sedmiset povzbuzujících diváků? Klobouk dolů.
Míša se všeho uvedeného ani finálových supeřek páru Kolářová, Lajdová (řekl bych zkušenějších hráček než je ona) nezalekla a bez jakékoli viditelné nervozity s Bětou předváděla, co umí. A slova samotné Bětky po zápase, že i ona by se obávala Míšiny smeče, hovoří za vše. Zápas ve druhém setu poměrně hladce dovedly do vítězného konce a Míša se tak stala historicky první hráčkou (hráčem) našeho oddílu, které se podařilo získat titul Mistryně republiky mezi dospělými, pochopitelně nejprestižnější kategorií ze všech.
Myslím, že není více třeba rozebírat, jakého úspěchu se jí podařilo dosáhnout. Každý, kdo ji zná, moc dobře ví, co všechno tomu musela obětovat a že jí to všichni moc přáli. Sám za sebe zde mohu prohlásit, že to vím moc dobře.
Jsem rád, že jsem nakonec u toho mohl být osobně a chtěl bych tímto Míše poděkovat, že mi dopřála prožít jeden ze životních zážitků.
Závěrem bych zde vyjádřil zvláštní a nejdůležitější poděkování tomu, který se o to pak zasloužil nejvíce. Ten, bez kterého by se shora popsané nejspíš nekonalo. Není jim nikdo jiný, než zmíněný Petr Báša, kterýžto byl pro tento rok zvolen trenérem roku a navíc i jeho projekt počinem roku (více na stránkách ČBaS).

A úplně poslední poznámka je prosba na Míšu, aby nám zde někdy popsala své dojmy a zážitky... :-)

TomS.

fotogalerie | výsledky


5. 2. 2016

brandys

Do 140 km vzdálených Kralup nad Vltavou, poprvé v historii, nelenili se mnou vyrazit tři naši mini žáčci - Adélka Fridrichová, Martin Hykel a nejmladší z nich Kryštof Ježek. Oddíl SK Prosek Praha pod vedením Tomáše Krajči, zde uspořádal turnaj pro nejmenší, jehož se účastnilo úctyhodných bezmála 100 hráčů...!

Hned v úvodu nás však přivítaly dvě poměrně chladné haly, což zaskočilo především Marťase. Nechal totiž doma tepláky a vymlouval se na maminku. V sedmi letech je mu to možné i věřit. Nebylo nic jednoduššího, než se zahřát pohybem. V hale, kde hrály kluci (kat.U9) se brzy oteplilo a navíc na podlaze byly položeny badmintonové koberce, takže kluci hráli jako v bavlnce... celý článek

fotogalerie | celý článek


12. 1. 2016

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Vyjímečná sezona 2016, která se v žákovských a juniorských kategoriích prvně v historii nehraje od podzimu do léta, ale od ledna do prosince, vyjímečně začala i pro náš oddíl.
   Na turnaji v Českém Těšíně (Memoriálu Standy Krauze 2016) o sobě dala velmi znatelně vědět naše nejlepší juniorka Míša Fuchsová, které se podařilo v současných 16-ti letech mezi dospělými obsadit 2.místo ve čtyřhře (společně s Bětou Bášovou) a 3.místo v mixu (společně s Pavlem Drančákem). Opravdu velmi dobrý počin...! Rád bych jen podotkl, že se naplňují slova mnoha odborníků, kteří již před lety Míše prorokovali skvělou "párovou budoucnost". Popřejme ji jen pevné zdraví a co nejvíce úspěchů nejen v dalších turnajích, ale především pak při startu na březnovém ME juniorů do 17-let v Polském Lubinu.
   Druhým skvělým výsledkem pro náš oddíl, ale především pro něho samotného, je vítězství v současnosti našeho nejmladšího benjamínka oddílu, teprve sedmiletého Kryštofa Ježka...! Ten v nedělním turnaji v Benátkách nad Jizerou dokázal bez ztráty kytičky, jako druhý nejmenší ve startovním poli, ovládnout kategorii U9. Nejdůležitějším okamžikem celého turnaje se nakonec stal hned úvodní duel, který se mu v samém závěru podařilo otočit ze stavu 17:19. Pro soupeře tak zbyla příčka stříbrná. Obrovská gratulace Kryštofovi k zisku jeho prvního poháru v životě (nikoli prvnímu vítězství) a zároveň i poděkování mě samotného, neb jsem z toho měl možná větší radost než on a tatínek dohromady. Ten na něho právem může být hrdý (jako já)...
   Do nadcházející sezony si dovolím Vám Všem popřát hodně pevných nervů a osobní pohody.
TomS.

fotogalerie


12. 1. 2016

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Těšínský pohár 2016, 9. 1. 2016 - dospělí

O generaci mladší teprve šestnáctiletá Michaela Fuchová po obnoveném zranění kotníku ukázala, že ženská čtyřhra může být pro fanoušky badmintonu zajímavou disciplínou. Spolu s Alžbětou Bášovou si osvojily moderní, útočně pojatý styl. Ve čtvrtfinále zvládly zápas nad párem Šárka Křížková – Petra Hofmanová 30:28 ve třetí sadě, v semifinále porazily loňské vítězky Polky Augustyn a Bienkovskou, až ve finále podlehly páru Magdaléna Lajdová – Denisa Šikalová

fotogalerie | výsledky


4. 1. 2016

Pozor změna - školička badmintonu - středa

Počínaje středou 6.1.2016 budou probíhat středeční tréninky od 17.30 - 18.30 hod.!

kompletní rozpis


4. 1. 2016

16. 1. 2016 pořádáme OP dospělých

propozice zde


4. 1. 2016

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Od nového roku zprovozňujeme bazar badmintonových věcí. Tak jestli máte něco badmintonového co už nepotřebujete, pište.

bazar


21. 12. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

MČR U-15 Liberec 19.-20.12. 2015, titul Mistryně a vicemistryně ČR v U15 pro Pardubice

edvánoční víkend pořádal oddíl BK TU Liberec MČR v kategorii U15. Za náš oddíl odjeli bojovat Lucka Krpatová, Káťa Valentová, Lenka Kmoníčková, Michal Grund a Adam Ehm.
Adam s Michalem ve dvouhře a společně i ve čtyřhře vybojovali 9.-16.místo. Mix hrál Adam s Luckou a Michal s Lenkou, oběma smíšeným párům se vedlo stejně a skončili všichni na 5.-.8.místě. Kátě se v singlu o kategorii výše nevedlo a prohrála v prvním kole. Lenka první zápas vyhrála, ale ve druhém kole jí zatavila pozdější semifinalistka. Katka s Lenkou společně v dívčí čtyřhře vyhrály první zápas a v druhém kole bohužel narazily pozdější vítězky turnaje.
Lucka v singlu postupně vyřazovala svoje soupeřky až do finále, kde se utkala se svou deblovou spoluhráčkou, které podlehla. Titul Mistryně ČR si Lucka vybojovala s Katkou Zuzákovou ve čtyřhře, když ve finále porazily pár Mikelová-Čiháková.
Velká gratulace a poděkování všem za reprezentaci a předvedené výko
ny. mkrpi

fotogalerie | výsledky


14. 12. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

MČR U-13 ČESKÝ KRUMLOV 5.-6.12. 2015
"TAK MÁLO A TAK HODNĚ" aneb 4x STŘÍBRO a 1x BRONZ a to vše jen ve DVOU!!!
Ano, veleúspěšné MČR U-13 ve zkrácené sezóně pro roč. narození 2003 a mladší je již minulostí a mně nezbývá než vyzdvihnout výkony obou našich "klenotů" hájících pardubické barvy... celý článek

celý článek |fotogalerie


26. 11. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

TURNAJ TALENTŮ
Rychnov nad Kněžnou - 17. 11. 2015

Státní svátek připomínající již 27-mé výročí "osvobození" od komunismu a nesvobody, jela oslavit skupina našeho badmintonového potěru na turnaj východočeských talentů do Rychnova nad Kněžnou. Sjelo se zde velmi početné startovní pole, v němž se skvěly i naše klubové teplákovky, které tentokrát obléklo 6 žáčků, od benjamínka šestiletého Martina Hykla až po největšího bijce pardubických minižáčků Pavla Jeništu.
  Prvně jmenovanému se na turnaji dařilo nejvíce, neboť bez jediné porážky ovládl nejen kurt se sníženou sítí (velmi dobrý počin pořadatele), ale celou nejmenší kategorii badmintonových "jeslí" U7 a zvítězil. Věřím, že na první svou zlatou badmintonovou medaili bude zcela jistě vzpomínat...!!!... celý článek

celý článek |fotogalerie


27. 10. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

GPC open U15 Astra Praha 24.10.2015
Výbornou konkurenci nabídnul další patnáctkový otevřený turnaj na Astře. Kromě zástupu nejlepších pražských badmintonistů přijeli třeba i z Klimkovic, Opavy, Rychnova, Kladna nebo Rožnova. Pardubické trio Lenka Kmoníčková, Petr Janoušek a Adam Ehm se zásadně dokázalo vklínit mezi ty nejlepší. Léňa potvrdila nesmírnou houževnatost a přivezla dvě třetí a jedno druhé místo. Stříbro získala ve dvouhře po nádherném třísetovém finále s domácí T. Kobylákovou. V mixu přidala bronz s Péťou J. a v deblu se Soňou Hořínkovou (Slovan Vesec) a mohla si zaslouženě přivézt diplom ze všech disciplin. Péťa Janoušek odehrál velmi pěkné singlové zápasy s těžkými soupeři. Po dvou třísetových bitvách s D. Slívou (Klimkovice) a Honzou Blažkem (Rychnov) vzdoroval důstojně i pozdějšímu vítězi Kulíškovi. Adam Ehm dosáhl také na třetí místo, ale jen v mixu (s domácí Hřebíkovou). Ve dvouhře mu obnovené zranění zad nedovolilo dohrát čtvrtfinále a do čtyřhry s Péťou ani nenastoupil.

Přesto nemůže být pochyb, že jedno druhé a pět třetích míst v takto nabité soupisce je rozhodně krásným úspěchem. Všem tedy patří dík a speciálně Adamovi přání brzkého uzdravení.

Martin J.

fotogalerie


23. 10. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

GPC open U15 Liberec 18.10.2015
Na sever Čech se vydala mlhavým podzimním ránem šestice pardubických badmintonistů. Z výsledků se dá poměrně dobře odečíst, jak turnaj pro naše hráče dopadl. Následuje alespoň malé shrnutí těch nejvýraznějších momentů:
Jedna výhra v mixu pro Aničku Všetečkovou a po zbytek turnaje velmi snaživý výkon, který už bohužel další vítězství nepřinesl. Kátě Valentové chyběla někdy energie dohrávat zápasy v druhém nebo třetím setu, ale přesto zaslouží pochvalu už jen za fakt, že pravidelně poráží starší soupeřky. Léňa Kmoníčková byla jednoznačně největší bojovnicí výpravy – zlato v singlu nebylo daleko. Michal Grund si zapsal povedenou smíšenou čtyřhru zakončenou výhrou, s dvouhrou už asi nemohl být spokojen. Péťa Janoušek odehrál vynikající mix, v ostatních disciplínách už se trochu hledal. Adam Ehm si naopak odvezl cenné zlato z dvouhry, když diktoval hru po celý turnaj a přehrál jistě všechny soupeře včetně frustrovaného Michala. Nutno poznamenat, že závěrečné čtyřhry už poznamenala celková únava, která se částečně projevila na i výsledcích. Díky všem!
Martin J.

fotogalerie | výsledky


12. 10. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

velký dětský badmintonový turnaj
10. 10. 2015 hala Univerzity Pardubice

Oddíl badmintonu uspořádal již 14. ročník tohoto turnaje pro děti. Celkem se zúčastnilo 77 hráčů a hráček, všichni si zahráli min 6 zápasů ...shrnutí

shrnutí |fotogalerie | výsledky


8. 10. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

GPB U17, 3.-4. 10. Astra Praha

Velmi úspěšné tažení našich hráček
Takto bych charakterizoval účast na turnaji Grand Prix kategorie B, který se uskutečnil v Praze na Astře. Tam totiž naše děvčata zúročila své dovednosti a výsledkově dokázala, že i na úrovni nejlepších v republice je třeba s nimi počítat.
Mezi chlapci se o body do žebříčku, díky nominačním kritériím, měl možnost porvat pouze Matěj Ehm, a to jen v párových disciplínách...celý článek

celý článek |fotogalerie | výsledky


5. 10. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

GPB U13, 26.-27. 9. Pardubice

K proběhmnutému turnaji lze napsat, že se jednalo o celkem masovou akci s počtem 127 hráčů !!!
která byla velmi úspěšně organizačně zvládnuta díky tradičnímu velmi početnému týmu z řad našich dětí a jejich rodičů.
Z výsledků lze vypíchnout především 2 zlaté medaile Adama Ehma, dalšího našeho oddílového pokladu a jeho mixové partnerky Káti Valentové.
Ta k uvedenému mixovému zlatu přidala stejný kov v deblu, jenž hrála s lanškrounskou Verčou Veselou. Škoda jen, že Kačenka nezvládla čtvrtfinálový zápas v singlu, protože i zde měla bezpochyby na medaili...!
V neposlední řadě nelze nepochválit i účast našeho badmintonového potěru, který v tak silné republikové konkurenci zatím jen sbírá první své zkušenosti, než nějaké blištivé kovy. A tak děvčata Apča Bártová a Kája Reimová, či sourozenci Vojtík a Jára Havlíčkovi s Vojtíkem a Honzíkem Rybyšarovými, jako i Pavlík Jeništa, Tomík Urbanec nebo Filda Slach a Domča Wsól (jinak řečeno "přípravka") snad jdou dobrým příkladem ostatním našim nadějím, které ještě účast na takovém turnaji teprve čeká. Doufejme... :-) :-) :-)
Všem uvedeným patří samozřejmě velké dík a možná i víc... TomS.

fotogalerie | výsledky


5. 10. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

I letos jsme se zúčastnili městských slavností
a rád bych tímto poděkoval Všem, kdo přišli náš oddíl prezentovat nebo jakkoli pomoci...!!!

 

fotogalerie


17. 9. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

GPB U15 Most 12.-13.9.2015

Na turnaji kategorie B v hale Super Stars v Mostě se předvedla pětice pardubických hráčů. Výsledkově nejdál to podle očekávání dotáhla Lucka Krpatová, kdy potvrdila suverenitu ve čtyřhře dívek a s K. Zuzákovou bez ztráty setu ovládly celý turnaj. Méně úspěšná byla pro ni dvouhra, a po nevydařeném výkonu skončila ve čtvrtfinále...

celý článek | fotogalerie | výsledky


7. 9. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Czech Sokol Cup 2015 - Plzeň (4.9. - 6.9.2015)
Parádního úspěchu opět dosáhli naši čtyři reprezentanti na Czech Sokol Cupu, v soutěži družstev totiž vyhráli a znovu získali velký putovní pohár. Naši borci to dokázali ve složení Lucka Krpatová, Lenka Kmoníčková, Petr Janoušek a Michal Grund. Navíc se všichni prosadili i v jednotlivých disciplínách:
Lucka 1. místo singl i debl
Léňa 3. místo singl + 1. místo debl
Michal s Petrem 2. místo debl.
Gratulace k výbornému výsledku a ještě velké poděkování Miloši Grundovi za dopravu a podporu na turnaji.

fotografie


7. 9. 2015

Tak už se nám to opět rozjíždí...

Na prvním GP C U15 1. 9. v Hradci Králové jsem zvítězili skoro ve všech displínách, pouze dívky v deblu skončily "až" druhé. Gratulujeme. MK

výsledky


7. 9. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

a pár foteček z letního kepmu o prázninách

 

 

fotografie


27. 8. 2015

Aktualizace tréninkových hodin od září 2015


30. 7. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

příměstský tábor - Školička badminton
24.-28.8. 2015 - hala Univerzity

Pod vedením zkušených trenérů a hráčů budou hrát děti různé hry a budou se učit základy badmintonu.

Cena: 1500 Kč (vč. obědů)

podrobnosti


10. 10. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

velký dětský badmintonový turnaj
10. 10. 2015 hala Univerzity Pardubice

Oddíl badmintonu pořádá již 14. ročník tohoto turnja pro děti. Kategorie jsou U9, U11 a U13 a to dvouhry. Omezení není žádné, může se přihlásit kdokoliv, pouze je dán celkový max. počet přihlášených (130).

Ceny jsou připraveny pro všechny.

podrobnosti, přihlášky


21. 7. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Krátké ohlédnutí za uplynulou sezónou 2014–15
Skončila další sezóna a dostala se mě do ruky statistika medailí letošních mistrů republiky, tak jsem si řekl, že se na to podívám podrobněji a hlavně z našeho pardubického pohledu...

MK

celý článek


2. 6. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Letní olympiáda dětí a mládeže
Toto letní setkání mladých sportovců (koná se i zimní), konkrétně žáků základních škol, se konalo již po sedmé, poprvé se však mělo možnost představit i zápolení s opeřeným míčem. Hostitelem tohoto maratonu sportů se pro letošek stal Plzeňský kraj, jehož hlavní město se na celých 5 dní zahalilo do úžasné olympijské atmosféry.
Její nádech jsem měl tu možnost nasát spolu se čtyřmi hrajícími členy, naší badmintonové minivýpravy, již tvořili Káťa Stehlíková, Áďa Seibertová, Martin Siegl a Matěj Ehm... celý článek

celý článek|fotogalerie


25. 5. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

O víkendu 9.-10.5.2015 Se uskutečnilo MČR kategorie U17 v Hradci Králové.

Oddíl TJ Sokol Polabiny Pardubice reprezentovaly tyto hráčky: Rozálie Bártová, Adéla Seibertová, Pavlína Krpatová, Michaela Fuchsová. A jak to dopadlo?

Rozálie Bártová:
Singl - vyřazení v prvním kole
Debl - s Pavlína Krpatová - vyřazení ve čtvrtfinále

Adéla Seibertová:
Singl - vyřazení v druhém kole
Mix - s jiří král vyřazení v prvním kole

Pavlína Krpatová:
Singl - vyřazení v prvním kole
Debl - s Rózou Bártovou - vyřazení ve čtvrtfinále
Mix - s Marekem Střelečkem (TJ Montas Hradec Králové) - vyřazení v druhém kole

Michaela Fuchsová:
Singl - vyřazení ve čtvrtfinále
Debl - s M. Zelinková (SK Prosek Praha ) - 2. místo
a zde chyběl jediný bodík k titulu mistryně ČR :(
Mix - s M.Hubáčkem (Sokol Radotín Meteor Praha ) - 3. místo

gratulujeme

výsledky


25. 5. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Trénink na Univerzitě

A díky Martinovi Krpatovi máme pár hezkých obrázků z nedělního tréninku na Univerzitě.

 

fotografie


11. 5. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Slavnostní zakončení
badmintonové sezóny 2014–2015

proběhne v pátek 19. června 2015 od 17.00 h.
na hřišti v Rosicích nad Labem. Jako vždy se můžete těšít na grilované prasátko a prima společnost :)

- vstupné: dospělí 120 Kč/děti 70 Kč
- v ceně bude 1 porce grilovaného prasátka :) – kdo by prásátko nechtěl je vstup zdarma

V areálu bude k dispozi i další občerstvení. Dále bude možno využít různá sportoviště, tzn. sportovní oblečení sebou :) bude se i sportovat, kdo bude chtít :)

Srdečně jsou zváni všechny děti i s rodiči a všichni členové oddílu s partnery.

Přihlášky: Závazné přihlášky do 8. 6. na e-mail: zofri1@gmail.com (všichni) a dále je nutno zaplatit
vstupné (pouze ten kdo chce grilované prase) buď na účet oddílu 2800111832/2010 (do poznámky napsat příjmení a počet osob) nebo na tréninku (p. Horáček).

leták (pdf - zazipovany)


11. 5. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Mistrovství České republiky U15
25. - 26. 4. Pardubice

Konečně se podařilo sestříhat oficiální videoreportáž z celého mistrovství, rozhovory, výsledky atd. (23 minut)


videoreportáž|výsledky
nové fotografie (Vánišová)| fotografie


3. 5. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

MČR U13 Orlová – 2.-3.5.2015

Jeden titul mistryně republiky, dvě stříbra
a tři br
onzové medaile do Pardubic!!!

Nejprestižnější turnaj pro nejmladší kategorii U13 hostila nepříliš dobře nasvícená hala ve vzdálené Orlové a z našich řad si v ní zahráli Kateřina Valentová, Lucie Krpatová, Adam Ehm a Petr Janoušek. Výsledkově to dopadlo někdy úplně naopak, než podle předpokladů a zkušeností z předchozích republikových klání...

celý článek|výsledky |fotografie


3. 5. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Mistrovství České republiky U15
25. - 26. 4. Pardubice

Další překvapení pro Vás přichystané...!!!
Na překrásných fotkách od Ireny Vánišové
by jste měli nalézt každého startujícího a nejen je...

Je zde 1234 fotek :)


výsledky |nové fotografie (Vánišová)| fotografie


30. 4. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

25.-26.4. 2015, Memoriál Patra Sima Liberec GPA

Výborného výsledku zde dosáhla Míša Fuchsová. Ve smíšené čtyřhře skončila s Jan Hubáček (TJ Montas Hradec Králové) ve druhém kole, v dvouhře došla až do čtvrtfinále a vrchom přišel v deblu s Alžbětou Bášovou (Sokol Radotín Meteor Praha) - vítězství !!!!!! :-). Je to její premiérové vítězství mezi dospělými a to jí je teprve 15 let :)).

výsledky | článek na czechbadminton.cz


30. 4. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Mistrovství České republiky U15
25. - 26. 4. Pardubice

odkaz na zprávy V1 (od 6:15 min.)


zprávy


29. 4. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Mistrovství České republiky U15
25. - 26. 4. Pardubice

Doplněno 301 fotografií :) doufám, že se každý najde :)


výsledky | fotografie


28. 4. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Mistrovství České republiky U15
25. - 26. 4. Pardubice

Přidány streamy celých finálových zápasů smíšené čtyřhry a dvouhra žen

Dvouhra dívek - finále
(Tereza Švábíková - Bára Hadáčková
21-10, 15-21, 21-9)Smíšená čtyřhra - finále
(Savin/Švábíková - J. Vajsejtl/Vacková / 21-1,6 21-12)
Čtyřhra dívek - finále

Švábíková/Járová - Hadáčková/Vacková /
21:12, 21:10

Dvouhra chlapců - finále

Cristian Savin - Marek Aubus / 21:11 a 21:13

 

Čtyřhra chlapců - finále
Marek Aubus a Martin Siegl - Jiří Král, Jiří Vajsejtl
14:21, 21:19 a 21:18


25. 4. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Mistrovství České republiky U15
25. - 26. 4. Pardubice

Historicky první mistrovství ČR v Pardubicích je minulostí...

Výsledkově dopadlo skoro vše dle papírových předpokladů, někteří favorité se někdy trochu trápily, ale nakonec vše zvládli :). Organizačně se snad také vše podařilo. K dobré dojmu z turnaje určitě pomohla i ideální hala na Dašické (zde děkujeme za velmi vstřícný postoj při přípravě haly), příjemným překvapením byla i návštěva v průběhu celého mistrovství.

Nakonec bych hrozně rád poděkoval všem za zdárný průběh, myslím tím hráče, diváky, hosty i organizátory, děkuji.

Fotografie budou doplněny zítra - jejich opravdu hodně, tak nám to chvilku zabere :) MaK.

výsledky


25. 4. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Mistrovství České republiky U15
25. - 26. 4. Pardubice

Minulá středa - Pardubické noviny :)


21. 4. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

10. Mednarodni Turnir Srebrna Žogica Lendave 2015 (Slovinsko) – 17.4.-19.4.2015
Malé lázeňské městečko Lendava, ukryté v koutě Slovinska, hostilo desátý ročník turnaje pro kategorie U11 až U19. Do měření sil s hráči Rakouska, Slovinska, Chorvatska, Slovenska, Maďarska a Česka se velmi úspěšně pustila pardubická trojice Lucka a Pavlína Krpatovy a Petr Janoušek. Hrálo se na osmi kurtech - dvouhry a čtyřhry od pátku do neděle.
Lucka (U13) našla v celém turnaji jedinou přemožitelku, a to Renatu Porthorszky z Maďarska, která ji přemohla nejprve ve skupině a potom ve finále, z čehož vyplývá zisk pěkného druhého místa. Péťa Janoušek (U13) skupinu ovládl, v pavouku ho ale ve čtvrtfinále zastavil po tuhém boji pozdější finalista. Pavlína v U19 si vcelku zkušeně pohlídala všechny soupeřky a beze ztráty setu celou kategorii ovládla. Gratulujeme!
Do čtyřher nastoupili naši reprezentanti v sobotním odpoledni. Lucka Krpatová si zahrála v páru s o dva roky mladší slovinskou spoluhráčkou Linou Pipan. V mixovém postavení, kdy Lucka obsluhovala zadní část kurtu nakonec spolu silou vůle ubojovaly i finále a odvezly si pohár za první místo. Ve stejném mixovém gardu nastoupil do čtyřhry v U15 Petr Janoušek, když záda mu kryl Martin Siegl z Osíka. Na to, že kluci spolu hráli poprvé, dostali se po sympatických výkonech až do semifinále – to už opanovali pozdější vítězové. Péťa s Martinem jim ale dokázali sebrat nejvíce bodů ze všech – všechna čest! Pavlína se svoji jmenovkyní Vackovou získala deblové stříbro, když ve finále se musely sklonit před dobrušskou dvojicí Veronik - Kubečková / Ostrá.
Zkušeností z utkání s neznámými soupeři opět přibylo, celkově se dá hodnotit tato zahraniční mise jako velmi úspěšná. Díky všem třem našim badmintonistům, samozřejmě i doprovodu a navíc i Karlu Kunderovi z Osíka za rady při zápasech.
Martin J.

výsledky | fotografie


8. 4. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Vícemistři České republiky družstev žáků jsou z Pardubic :) - přidány fotografie :)

Jeden z dalších historických mezníků v dlouholeté historii oddílu, překročilo o velikonočním víkendu naše družstvo žáků, když se v Hustopečích stalo vícemistrem ČR v soutěži družstev.
Parta ve složení Adéla Seibertová, Rozálie Bártová, Lenka Kmoníčková, Lucie Krpatová, Matěj Ehm, Marek Vykydal a hostující Martin Siegl (Osík) a Marek Aubus (HK) vskutku skvělým výkonem oslnila nejednoho účastníka tohoto klání (míněno dospělého)...!!!
Myslím, že pro tentokrát se potvrdí rčení, že méně psáno a více řečeno, a tak si zde odpustím hodnocení jednotlivých výkonů a pokusím se "pouze", z mého pohledu však, o to nejpodstatnější, tedy o poděkování.

V prvé řadě tedy děkuji Všem jmenovaným, kteří to vlastně zařídili a vybojovali. Pak někomu, který tomu z mého pohledu nejvíce dopomohl a tím není nikdo jiný, než hlavní trenér Petr Báša...! V neposlední řadě tomu, kdo to celá ta dlouhá léta zastřešuje a trpělivě řídí, až to k tomuto úspěchu dokázal dotlačit. Není to nikdo jiný, než předseda oddílu Pepik Horáček. Samozřejmě bych nerad opomněl poděkovat všem ostatním, kteří se tomu jakoukoli měrou též snaží napomoci, ať již rodičům v pozicích řidičů, fanoušků, či fotografů, ale především též našemu největšímu sponzorovi ze soukromého sektoru Ondrovi Kubíkovi (f.Kovaz) a dále pak magistrátu města Pardubice za dlouholetou finanční pomoc bez které by to také šlo jen těžko.
Upřímně děkuji Vám všem, kterých se to týká a především jmenovaným hráčům za to, že jsem u toho mohl být. Děkuji za zážitek, který mi již zůstane na celý život.
TomS.

výsledky | fotografie


3. 4. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Mistrovstí Evropy juniorů - Lubin, Polsko

Výborného výsledku dosáhla naše hráčka Míša Fuchsová na právě probíhajícím ME juniorů. Společně v dvojici s Terezou Švábíkovou vypadly proti nejlepšímu anglickému páru Banerjee – Pugh v osmifinále. A ani zde si nevedly vůbec špatně, ve dvou vyrovnaných setech uhrály patnáct a šestnáct bodů – a především samy sobě dokázaly, že i s Angličankami, stříbrnými v soutěži družstev a nasazenými jako 3/4 v soutěži jednotlivců, se dá hrát.

stream celého zápasu | výsledky | fotografie
starší články


 
© TJ Sokol Polabiny Pardubice. All Rights Reserved. Webmaster: Zofri