Chci hrát badminton

Jestliže u nás chcete hrát badminton, musíte se přihlásit. Přihlásit se můžete na jakémkoliv tréninku, obrátit se můžete na p. Horáčka (t. 602 413 484 – platí pro dospělé) nebo p. Kulhánka (t. 737 415 773 – platí pro děti). Své místo si najde každý. Kdy můžete trénovat a na kolik to přijde, najdete v rozpisu tréninků. Případné dotazy můžete psát na e-mail: josef.horacek.pce@seznam.cz.

Členění oddílu

1. Děti od 5 do 10 let

1.1 Minibadmiton

děti od 5 do 8 let, hravou formou seznamujeme děti s badmintonem, používáme nízkou síť, zmenšené hřiště, trénink jako zážitek, snažíme se o pozitivní prostředí plné her a zábavy, trénink 1x týdně.

1.2 Školička badmintonu

začátečníci ve věku od 8 do 10 let, stále se snažíme zachovat co nejvíce her, zaměření více všeobecné,  trénink 1-2x týdně.

1.3 Přípravka

Jedná se o mladé hráče od 8 do 10 let, kteří splňují podmínky jak herní, tak fyzické, a zúčastňují se turnajů své věkové kategorie. Dětem je věnována individuálnější péče a již se více zaměřujeme na badminton. O zařazení a vyřazení rozhoduje trenér po dohodě s rodičem hráče. Trénink 1-3x týdně.

1.4 Rodiče s dětmi

Možnost hraní rodičů s dětmi od 8 let – v neděli od 17 do 18 hodin


2. Děti a mládež od 11 do 19 let

2.1 Družstvo A – závodní družstvo

Jedná se o mladé hráče od 9 do 19 let, kteří splňují podmínky jak herní, tak fyzické a pravidelně se zúčastňují turnajů GP a aktivně pracují v oddíle. O zařazení a vyřazení rozhoduje vedení oddílu.

2.2 Družstvo B – rekreační badminton

Jedná se o hráče od 11 do 19 let, kteří nechtějí hrát závodně.


3. Dospělí

3.1 Družstvo A – závodní družstvo

Jedná se o hráče od 19 let, kteří splňují podmínky jak herní, tak fyzické a pravidelně se zúčastňují turnajů GP a aktivně pracují v oddíle. O zařazení a vyřazení rozhoduje vedení oddílu.

3.2 Dospělí

Jedná se o hráče, kteří hrají hlavně pro zábavu a vlastní potěšení :).