Chci hrát badminton

Jestliže u nás chcete hrát badminton, musíte se přihlásit prostřednictvím elektronického formuláře. Své místo si u nás najde každý. Kdy můžete trénovat a na kolik to přijde, najdete v rozpisu tréninků.

Pokud byste chtěli cokoli vědět, můžete to s námi probrat na jakémkoliv tréninku, případně se můžete obrátit na p. Kulhánka (tel. 737 415 773 – platí pro děti). Své dotazy nám můžete také napsat e-mailem na adresu registrace@tjpolabiny.cz nebo skolicka@tjpolabiny.cz (děti).

Členění oddílu

1. Badminton pro všechny

1.1 Minibadmiton

Děti od 5 do 8 let, hravou formou seznamujeme děti s badmintonem, používáme nízkou síť, zmenšené hřiště, trénink jako zážitek, snažíme se o pozitivní prostředí plné her a zábavy, trénink 1x týdně.

1.2 Školička badmintonu

Začátečníci ve věku od 8 do 10 let, stále se snažíme zachovat co nejvíce her, zaměření více všeobecné, trénink 1-2x týdně.

1.3 Rodiče s dětmi

Rodičům dětí, které se účastní tréninků minibadmintonu nebo školičky, nabízíme možnost zahrát si jednou týdně se svými ratolestmi.

1.4 Junioři – hobby badminton

Jedná se o hráče a hráčky od 11 do 19 let, kteří nechtějí hrát závodně a chtějí hrát pouze pro vlastní zábavu. Trénink 1-2x týdně.

1.5 Dospělí – hobby badminton

Jedná se o dospělé hráče a hráčky, kteří hrají hlavně pro zábavu a vlastní potěšení. Trénink 1-2x týdně.

2. Přípravka

Mladí hráči a hráčky od 8 do 10 let, kteří se chtějí badmintonu věnovat naplno, splňují podmínky jak herní, tak fyzické, a začínají se zúčastňovat turnajů své věkové kategorie. Dětem je věnována individuálnější péče a již se více zaměřujeme na badminton. O zařazení a vyřazení rozhoduje trenér po dohodě s rodičem hráče. Trénink 1-3x týdně.

3. Závodní badminton

Jedná se o mladé hráče od 9 do 19 let i hráče z kategorie dospělých, kteří splňují podmínky jak herní, tak fyzické a pravidelně se zúčastňují turnajů GP a aktivně pracují v oddíle. O zařazení a vyřazení rozhoduje vedení oddílu. Rozsah tréninků je individuální podle tréninkového plánu jednotlivých hráčů.