Mistrovství ČR dospělých 2018

Tento víkend se konala vrcholná badmintonová událost, mistrovství ČR dospělých v Praze. A o velká překvapeni nebyla nouze. Jedno nám připravila i naše Lucka Krpatová. Ale pojďme od začátku. Na mistrovství si vybojovali postup L. Krpatová (singl, debl, mix), P. Krpatová (singl, debl, mix), R. Bártová (debl), M.Ehm (debl, mix), David Horáček (debl). Bohužel David se nakonec mistrovství z prac. důvodu nemohl zúčastnit. Cesta pavoukem bohužel končila skoro pro všechny již v pátek, ale i vlastní účast je velký úspěch a věříme, že i tak přinesla všem hráčům hezké zážitky. Jediná, které se podařilo překonat nástrahy prvního kola byla Lucka Krpatová v páru s Michalem Hubáčkem z Meteoru Praha. A nakonec nezůstalo jen u kola prvního. V první zápase se Lucka ještě trochu rozkoukávala, ale postupem času zahodila respekt ke starším (a to byli na mistrovství všichni :), přidala i trochu té badmintonové drzosti, spoustu citu pro hru a nakonec je tato cesta zavedla až na stupně vítězů. Zde krátká citace z czechbadmintonu „Asi nejvyhecovanější pár dosavadního průběhu turnaje svou vlnou badmintonové euforie spláchl i druhý nasazený pár Jaromír Janáček, Hana Milisová a po zásluze postupuje.“. A když vidíme, jak si to užívali, nezbývá než říct, ze přesně proto tento krasný sport hrajeme :).

Lucko, děkujeme a gratulujeme.5

fotogalerie|výsledky