Lucka a Matěj sbírali zkušenosti v Berlíně

Na velmi silně obsazený German Junior v Berlíně vyrazila Lucka Krpatová (společně s českou juniorskou reprezentací) a Matěj Ehm (po vlastní ose). Lucce se podařilo urvat set s Kateřinou Zuzákovou proti Indonésankám a Matěj s Vítem Kulíšek se v deblu dostali do druhého kola, což moc českých hráčů říct nemůže :). Lucka svůj výkon hodnotila slovy: „Tento turnaj byl pro mě velká zkušenost. Oba své zápasy jsem hrála proti asijským hráčům. Byl to velký rozdíl než nastoupit proti Evropanům. V mixu jsme se hrozně báli na začátcích setů, ale druhá polovina setů byla vždy lepší. Ve čtyřhře se nám povedl 2. set, kdy jsme je donutily přistoupit na naši hru. Bohužel se nám to nepodařilo dotáhnout až do konce. Zbytečně jsme se vyhazovaly a zpomalovaly hru“. A Matěj přidal k svému deblu: „Byla to škoda, druhý set jsme na ně rozhodně měli, celou dobu jsme vedli, ale nějak jsme se zalekli toho, že bychom mohli vyhrát…“. Děkujeme a gratulujeme.

Výsledky