Zlatý hattrick Péti Janouška na GPC U17 v Hradci Králové

Na postupová céčka odjeli z Pardubic Petr Janoušek, Áňa Všetečková, Aneta Vašíčková, Tomáš Urbanec, Pavel Jeništa a Vojta Rybyšar. Nejen ti mladší nabírali zkušenosti. Z výše jmenovaných je nutno zmínit velmi pěknou singlovou hru Toma Urbance, který po svých zápasech sklízel zaslouženou pochvalu od přihlížejících. Nejúspěšnějším hráčem celého turnaje se stal Péťa Janoušek, který zaznamenal vítězství ve všech disciplínách. V mixu s Verčou Veselou si v klidu pohlídali postup. V deblu s Honzou Blažkem, který se vrátil po zranění, to měl už těžší, ale taky se zápas od zápasu s Honzou zlepšovali. Nejvíc práce měl ve dvouhře, kde se ve finále střetnul s rychnovským Pavlem Maňáskem, který hrál výborně, ostatně, jak jinak by se ocitnul jako nenasazený ve finále… Oba předvedli výborný, fyzicky náročný zápas, kdy mladší Pavlík nedal téměř možnost Péťovi zaútočit. A Péťa dokonce za stavu 19:20 ve třetím setu čelil mečbolu a soupeřovu míči chybělo minimum, aby se překulil přes pásku. Náročný zápas, který sledovala celá hala, ale nakonec zvládnul Péťa a získal tři zlaté medaile a právo zahrát si květnová Áčka v Orlové ve všech disciplínách. Tam mu přejeme hodně štěstí a všem děkujeme za předvedenou hru.

Martin J.

Fotogalerie | Výsledky