Lanškrounské ohlédnutí za GPC U17 ve znamení trojek

Na otevřená céčka vyrazili z města perníku tři naši reprezentanti Vojta Rybyšar, Anička Všetečková a Petr Janoušek. Vojta sehrál tři třísetové zápasy, ale bohužel ani v jednom se to nepodařilo dotáhnout k vítězství, ztrácel zejména na pohybu po kurtu. To Anička na tom byla lépe a získala tři třetí místa. Péťa to dotáhl ještě dál, přičemž ze tří získaných medailí byla jedna zlatá, a to v deblu (přestože se svým výkonem možná nebyl úplně spokojen). Pochvalu dne získává Anička a to nejvíce za úžasnou bitvu v dámské čtyřhře, kdy s Eliškou Šalomounovou na tři sety prohrála s domácí dvojicí Veselá/Pazderková a tomuto zápasu tleskala celá hala. Všem třem patří poděkování a organizátorům za příjemný turnaj.

Martin J.