Dva mistrovské tituly pro Lucku!

O víkendu se badmintonovým centrem České republiky stala Orlová, kde se konalo mistrovství ČR kategorie U19. Za Pardubice vyrazila do bojů pětice Lucka Krpatová, Kačka Valentová, Péťa Janoušek, Michal Grund a Adam Ehm. V singlech byl blízko medaile Michal, který svedl ve čtvrtfinále tuhý třísetový boj s Tadeášem Brázdou, bohužel nakonec z toho bylo „jen“ páté místo. Vzhledem k tomu, že část našich hráčů preferuje pouze párové disciplíny, byly zde i naše ambice mnohem větší než v singlu. Smíšenou čtyřhřu zvládla na jedničku dvojice Krpatová/Kulíšek, podařilo se jim potvrdit nasazení a celé mistrovství vyhráli. Obrovská škoda čtvrtfinálového zápasu Adama s Kačkou, proti nakonec stříbrné dvojici Palán/Němcová, kdy prohráli až ve třetím setu 21 : 19. V dívčích deblech potvrdily nasazení Lucka s Kačkou Zuzákovou a Lucka si tak mohla navléknout na krk i druhou zlatou medaili. Vzhledem k tomu, že startovala „pouze“ ve dvou disciplínách, lepší to už být nemohlo :). Jediná dvojice, která jim dokázala vzít set, byla Kačka Valentová se Soňou Hořínkovou, které nakonec vybojovaly bronzové medaile. Poslední medaili, také bronzovou, přidal Michal s Márou Aubusem v mužském deblu. Celkově vezeme z Orlové čtyři medaile, dvě zlata a dva bronzy a to je skvělé. Všem moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci města a oddílu.

FotogalerieVýsledky