Domácí turnaj pro nejmenší se vydařil

V sobotu 19.9.2020 za zpřísněných hygienických opatření uspořádal náš oddíl turnaj pro nejmenší – konkrétně minibadminton pro U9 a U11 a také bodovaný turnaj GPC U13. Někteří hráči si vyzkoušeli jak jedenáctky tak třináctky. A dařilo se i pardubickým. V devítkách celkově zvítězila Valerie Burgetová, Honzík Stružka veze domů dvě stříbra a jedno třetí místo ve čtyřhře s Vojtou Kubátem (Honzík startoval jak v U11 tak v U13). Vojta zaznamenal navíc pěkné čtvrté místo ve dvouhře v U11. Ostatní naši svěřenci sice nedosáhli na místa nejvyšší, ale soupeřům nic zadarmo nedali – jmenovitě Tomáš a Karolína Bížovi, Dominika a Eliška Dufkovy a Kačka Pištorová. Všem tedy letí poděkování a povzbuzení do dalších tréninků a Městu Pardubice díky za podporu a pořadatelům nemenší dík za uspořádání takového turnaje v tomto složitém čase. Ostatně všichni hráči, kteří přijeli, i jejich doprovod, si zaslouží respekt za trpělivost během turnaje.

Martin J.

výsledky | fotogalerie