GPC U17 v Pardubicích

V sobotu 19. 2. 2022 jsme uspořádali céčka pro mladší dorostence. Na rozdíl od GPC U19, pořádaného na stejném místě o týden dříve byla účast výrazně početnější. I tak jsme zvládli uspořádat turnaj, na který přijeli badmintonisté (kromě těch z oblasti) až z Brna, Českých Budějovic, Liberce, Poděbrad a Prahy. O hladký průběh se také postaral také pan Petr Janoušek, který od mikrofonu ve své premiéře turnaj bravurně řídil, takže to byl vlastně rodinný podnik 🙂

Opět nám přišlo několik odhlášek, které zasáhly i v případě Ondry Kaplana a Anetky Šverclové do našich řad. Z pardubických se tak na kurt postavili Adélka Fridrichová, Martin Hykel a Kryštof Ježek. Všichni tři sice bojovali co to dalo, ale na „bednu“ to dnes nebylo. Nejvýraznější byl výkon Kryštofa v singlu, kdy byl jen kousek od medaile – v zápase s Janíčkem (MTAC Praha) ale zahrál výborně, a snad byl i on sám se svým výkonem spokojený.

Díky všem za sportovní výkony!
Martin J.

výsledky | fotogalerie