Medaile všech hodnot z GPA dospělých v Českém Těšíně

Tradiční áčko pro dospělé v nejzazším koutě republiky se konalo 7. -8. 1. 2023 za účasti deseti pardubických hráčů: Tom Urbanec, Vojta Havlíček, Matěj a Adam Ehmovi, Lucka a Pája Krpatovy, Káťa a Denisa Valentovy, Bára Kulhánková a na fotce chybějící Petr Janoušek. Kromě pochroumaného kotníku Adama se všichni vrací domů s několika body do žebříčku a ti šťastnější (pochopitelně pouze v párovkách 🙂 ) i s medailemi, tj. i s finanční odměnou. Mezi tuto vybranou společnost patřili: Lucka s bronzem a stříbrem, Pája (dvakrát stříbrná), Matěj (druhý) a zlatá Káťa, která v dámském deblu se Soňou Hořínkovou právě přemohla ve finále pardubické sesterské duo Krpatových. Za pěkné výsledky oddíl i město děkuje!

Martin J. & P.K.

výsledky | fotogalerie (+oficiální fotografie Ladislava Káni)