GPC U15 a U19 v Pardubicích – čtyři zlaté zůstávají doma

Náš oddíl si v sobotu 28. 1. 2023 pořadatelsky střihnul dvojturnaj U15 a U19 a bylo se na co dívat! Početnější byla mladší kategorie zastoupená z domácích hráčů triem E. Dufková, J. Stružka a V. Kubát. Vojta získal slušný bronz v deblu po vyrovnaných zápasech, Honza ve stejné disciplíně první místo, když předtím v mixu došel až do finále, kde ho přemohla Eliška – ta k tomuto zlatu přidala ještě dvě stříbra, ale na konci turnaje bylo z její tváře trochu poznat, že ve čtyřhře pomýšlela na stupínek nejvyšší. Mezi těmi staršími bojovalo o body pardubické kvinteto Burget, Fridrichová, Kulhánková, Šverclová a Kaplan. V zápasech nadstandardní kvality nejvíce dominoval Adam Burget s dvěma zlatými medailemi, Ondra Kaplan přidal trojitý bronz, Bára Kulhánková stejnou medaili v singlu.

58 hráčů a 82 zápasů velmi kvalitně kočíroval pořadatelský rodinný tým Michala a Lucky Kubátových a dovolím si napsat, že z mého pohledu, coby vrchního rozhodčího, to byl hladce probíhající turnaj a spolupráce. A to se týká i ostatních, kteří s turnajem jakkoli pomohli. Děkujeme všem!

Martin J.

výsledky