Badmintonový turnaj U9 a U11 v Osíku 2023: Mladí talenti na vítězné vlně

V sobotu 23. září 2023 se konal badmintonový turnaj v Osíku, který přilákal mladé nadšence tohoto vzrušujícího sportu v kategoriích U9 a U11. Turnaj nabídl divákům i hráčům mnoho vzrušení a výborné badmintonové dovednosti.

Vítězové kategorie U9: Antonín Budina

V kategorii U9 se ukázalo, že budoucí badmintonové hvězdy mají před sebou světlou budoucnost. V této kategorii získal první místo Antonín Budina, který svým talentem a odhodláním potvrdil svou dominanci.

Vítězka kategorie U11: Laura Andrýsová, třetí místo pro Michala Zaninu

Kategorie U11 byla plná vášně a talentu. Laura Andrýsová ukázala svou sílu a získala první místo. Třetí místo v této kategorii získal Michal Zanina, který si také zaslouží uznání za svůj výkon.

Také ostatní hráči našeho oddílu zaslouží pochvalu

Mimo výše uvedené kategorie se na turnaji také představili další nadějní hráči našeho oddílu, a to Jakub Kořínek, Vendelín Čermák a Barča Steklá. Jejich výkony byly skvělé a přispěly k celkovému úspěchu našeho týmu. Gratulujeme všem hráčům a těšíme se na další sportovní výzvy v budoucnosti.

Josef Horáček a AI

Fotogalerie