GPB dospělých Most: zlatý pár Janoušek / Hamáček

Titulek sice hodně napovídá, ale vezměme to postupně… Sobota 2. 3. 2024, mostecká hala klubu SuperStars, Pohár Akademie Most. Z podobných turnajů jsme zvyklí na početnou účast hráčů z města perníku… Tentokrát přijeli šířit slávu pardubického badmintonu pouze dva: Miša Hamáček a Petr Janoušek. Oba si zahráli obě párové disciplíny, přičemž v mixu si v páru se Soňou Königsmarkovou respektive Natálií Starou připsali po jedné výhře a pak třísetové porážce. Vzhledem k nalosování a nasazení si Péťa připíše o trochu víc bodů za čtvrtfinále.

Společná čtyřhra výsledkově dokázala, že se na sever Čech nevypravili zbytečně. Na začátek si dali možná nejtěžší zápas s dvojicí Macák/Hurtík, pak zvládli ve dvou těsných setech liberecké hráče (a Péťovy ligové spoluhráče) Šída/Marek, pak nasazené dvojky Synovec/Bízek a pak ve finále i ty jedničky Běhounek/Pálinkáš. Moc pěkná práce, pánové!!! Sice na vás nezbyly poháry, ale medaile a body vám nevezmou. Péťa tak postoupil v deblu na 18. místo a Míša skočil z 51. na 30. místo. Oddíl děkuje a gratuluje!

Martin J.

výsledky