Vynikající bulharská mise Vojty Havlíčka a Adama Burgeta

Ve dnech 13. -16 . 5. 2024 se pětice českých juniorů vypravila na mezinárodní turnaj FZ FORZA Bulgarian Junior U19 International 2024 ve Svilengradu. Mezi nimi byla i dvojice našich hráčů a to Adam Burget v singlu a Vojta Havlíček v párových disciplínách.  V nabité konkurenci především tureckých hráčů se česká výprava neztratila a dosáhla hezkých výsledků. Adam Burget se probojoval do čtvrtfinále, přičemž k bronzu nechybělo mnoho, a Vojta Havlíček v párových disciplínách uhrál ještě kolo navíc a se svými partnery Kateřinou Koliášovou v mixu a Patrikem Hrazdírou v deblu dokráčel do semifinále a získal dvě bronzové medaile. Oba reprezentanti našeho klubu svými výkony upevnili pozice ve světovém žebříčku před pomalu se blížícím mistrovství Evropy.
DH

výsledky | článek na svazových stránkách