Nábor dětí – závodní badminton

TJ Sokol Polabiny Pardubice pořádá každý zářijový pátek od 17 hodin v hale Univerzity Pardubice nábor dětí do přípravky závodního družstva oddílu badmintonu.

Badminton není jen o „pinkání“. Máte rádi rychlost, zábavu a soutěživost? Zařaďte se do našeho týmu a ovládněte nejrychlejší raketový a druhý nejpopulárnější sport na světě!

Hledáme děti ve věku 6 až 10 let se zájmem o závodní badminton. Badminton je skvělý sport pro rozvoj fyzických i mentálních schopností, jako je rychlost, koordinace, vytrvalost a koncentrace. Navíc je to zábavný způsob, jak poznat nové kamarády a užít si společné aktivity.

Zajímá Vás více? Tréninky jsou vždy v pátek a dále podle individuálního rozpisu jednotlivých hráčů. Zastavte se na tréninku nebo rovnou vyplňte přihlášku. Nemáte takové ambice a zajímá Vás badminton jako rekreační sport? Podívejte se na informace o naší školičce badmintonu.

Případné dotazy na: pripravka@tjpolabiny.cz

Jsme badmintonový oddíl s padesátiletou historií, aktuálně máme více jak 150 členů od dětí až po dospělé, hrajeme pro radost a zábavu, ale také máme mezi sebou i závodníky. Snažíme se vychovávat mladé nadějné hráče v juniorských kategoriích (U9 až U19) a přivést je až na práh vrcholové úrovně. Vedeme mladé hráče na jejich sportovní cestě, chceme aby měli radost ze hry, hráli fair play a věděli, že za každým úspěchem se skrývá i hodně tréninkové práce. Naši hráči se účastní různých soutěží v různých věkových kategoriích, oddíl i některé turnaje pořádá. Pro roky 2018 a 2019 jsme byli vyhlášeni nejlepším badmintonovým oddílem v péči o mládež v ČR. Jsme držitelé titulů mistr ČR v družstvech juniorů a vítěze 1. ligy dospělých.