Nábor dětí do oddílu badmintonu

TJ Sokol Polabiny Pardubice pořádá každý pátek během celého září od 17:00 h. nábor dětí do oddílů minibadmintonu, školičky badmintonu. Přihlásit se mouhou i junioři – hobby a dospělí – hobby hráči.

MINIBADMINTON

pro děti od 5 do 8 let, hravou formou seznamujeme děti s badmintonem, používáme nízkou síť, zmenšené hřiště, trénink jako zážitek, snažíme se o pozitivní prostředí plné her a zábavy, trénink 1x týdně v pátek od 17:30-18:30 h. v hale Univerzity Pardubice.

ŠKOLIČKA BADMINTONU

pro děti ve věku od 8 do 10 let, stále se snažíme zachovat co nejvíce her, zaměření více všeobecné,  trénink 1-2x týdně.

JUNIOŘI – HOBBY BADMINTON

Jedná se o hráče od 11 do 19 let, kteří nechtějí hrát závodně a chtějí hrát pouze pro vlastní zábavu.

DOSPĚLÍ – HOBBY BADMINTON

Jedná se o dospělé hráče, kteří hrají hlavně pro zábavu a vlastní potěšení :).

Jsme badmintonový oddíl s dlouholetou historií, aktuálně máme více jak 180 členů od dětí až po dospělé, hrajeme pro radost a zábavu, ale také máme mezi sebou i závodníky. Snažíme se vychovávat mladé nadějné hráče v juniorských kategoriích (U9 až U19) a přivést je až na práh vrcholové úrovně. Vedeme mladé hráče na jejich sportovní cestě, chceme aby měli radost ze hry, hráli fair play a věděli, že za každým úspěchem se skrývá i hodně tréninkové práce. Naši hráči se účastní různých soutěží v různých věkových kategoriích, oddíl i některé turnaje pořádá. Pro rok 2018 jsme byli vyhlášeni nejlepším badmintonovým oddílem v péči o mládež. Jsme úřadující mistři ČR v družstvech juniorů a vicemistři ČR v družstvech žáků.

Případné dotazy na: skolicka@tjpolabiny.cz