Uživatelský účet v klubové platformě EOS

Klubová platforma EOS je informační systém pro zjednodušení komunikace a organizace všech událostí v oddílech TJ Sokol Polabiny.

Proč potřebuji účet v klubové platformě?

Oddíly TJ Sokol Polabiny členské základny v elektronické podobě. Prostřednictvím systému:

• musíte potvrdit souhlas s členstvím v TJ Sokol Polabiny,
  • zadáte kontaktní údaje a budete je udržovat aktuální,
  • uvidíte, kdy a kde jsou naplánovány tréninky,
  • stáhnete si potvrzení o platbě za oddílový příspěvek,
  • a mnoho dalšího…

Do oddílu chodí mé dítě. Musí mít také účet?

Děti – členové oddílu – nutně svůj účet v klubové platformě mít nemusí. Jako člen je sice v systému vaše dítě zaevidováno, ale všechny jeho záležitosti můžete spravovat z rodičovského účtu.

Samozřejmě je možné, aby dítě mělo svůj vlastní účet člena. Je však zapotřebí, aby měly svou vlastní e-mailovou adresu.

Proč vyžadujeme i rodičovský účet?

U dětí mladších než 18 let musí rodiče (nebo jiný zákonný zástupce) každoročně potvrdit členství v TJ Sokol Polabiny. Do 15 let mohou v systému měnit kontaktní a jiné údaje také pouze rodiče.

Co když mám v oddíle více dětí?

Z jednoho rodičovského účtu můžete spravovat záležitosti více dětí. Pokud do oddílu chcete přihlásit další dítě, stačí, když jej zaregistrujete jako nového člena a při registraci uvedete stejný kontaktní e-mail, který používáte pro svůj současný rodičovský účet; my k vašemu účtu dítě přiřadíme.

Jak účet získat?

Pokud ještě nejste členem oddílu, začněte registrací nového člena.

Pokud už členem oddílu jste (už jste u nás vy nebo vaše dítě v minulosti sportovali), pravděpodobně Vás již zaregistrovaného máme. Pokud přesto přístup do systému nemáte, kontaktujte nás na adrese registrace@tjpolabiny.cz a my Vám zašleme pozvánku pro vytvoření účtu.

Registrace nového člena

Přihlášku vyplňte na odkazu https://clen.tjpolabiny.cz/registration. Do poznámky uveďte oddíl do kterého se hlásíte (v současné době online přihlášky přijímá pouze oddíl badmintonu) a tréninkovou skupinu o kterou máte zájem. Pokud si nejste jisti, co vyplnit, můžete si prohlédnout přehled oddílů a tréninkových skupin.

Po vyplnění a odeslání registrace Vám dorazí e-mail s potvrzením. Vyčkejte na potvrzení vedením oddílu. Jakmile bude Vaše registrace v systému potvrzena, dorazí Vám další e-mail s pozvánkou pro vytvoření uživatelského účtu.

Vytvoření uživatelského účtu

Pokud jste už do své schránky dostali e-mail s pozvánkou k vytvoření uživatelského účtu, klikněte v ní na tlačítko Vytvořit účet. Je možné vytvořit účet pro rodiče, stejně tak jako samostatný účet pro člena (včetně dětí).

Vytvoření účtu pro rodiče

Rodiče mají do systému samostatný přístup (nesdílí přístupové údaje – heslo) se svými dětmi. Pokud chcete, mohou mít svůj samostatný přístup do systému oba rodiče. Stejně tak může rodičovský účet spravovat více dětí.

Pokud jste rodičem (zákonným zástupcem) dítěte, zvolte v dalším kroku, že potřebujete účet pro rodiče. Zadejte (potvrďte) svůj e-mail (slouží jako uživatelské jméno) a klikněte na tlačítko Pokračovat.

Zadejte své jméno, příjmení a zvolte dostatečně silné heslo. Pak klikněte na tlačítko ODESLAT. Nyní jste přihlášeni jako rodič (zákonný zástupce) člena.

Přiřazení dalšího dítěte k rodičovskému účtu

Pokud už v systému máte existující účet (například už jedno dítě v oddíle máte), zadejte svou e-mailovou adresu, klikněte na POKRAČOVAT a následně se přihlaste svým obvyklým heslem do systému. Přihláška dítěte se pak přiřadí k vašemu existujícímu účtu a můžete se mezi jednotlivými členskými účty (hráčů, dětí) přepínat.

Vytvoření účtu pro člena

Svůj účet mohou mít i nezletilé děti (pokud mají vlastní e-mailovou adresu). V závislosti na věku dítěte potřebujeme, aby rodiče (zákonní zástupci) potvrdili členství v oddíle, seznámili se s pravidly zpracováním osobních údajů či upřesnili osobní či kontaktní údaje.

Pokud chcete vytvořit účet samotného pro hráče (člena oddílu), pak vyberte položku Člen a klikněte na tlačítko POKRAČOVAT.

Jméno a příjmení člena je již předvyplněno z prvotní registrace. Zvolte dostatečně silné heslo a klikněte na tlačítko odeslat. Nyní jste přihlášení jako člena oddílu (např. hráč).

První přihlášení

Při prvním přihlášení je třeba, abyste do systému doplnili kontaktní údaje, odsouhlasili podmínky členství v oddíle a potvrdili informování o ochraně osobních údajů, pořizování fotografií a dalších obrazových a zvukových záznamů.

Co když se mi nedaří?

Pokud Vám něco nefunguje, nevíte si rady, napište na e-mail registrace@tjpolabiny.cz. Ozveme se Vám o určitě spolu potíže vyřešíme. Můžete si také přečíst stručný přehled k prvnímu přihlášení, který připravili tvůrci systému.