Talent liga U13

V sobotu 24. 2. vyrazily na 1. kolo Talent ligy U13 i dvě družstva z Pardubic. Za družstvo „A“ D. Valentová, B. Kulhánková, A. Burget a V. Havlíček, za družstvo „B“ Adélka Fridrichová, Kryštof Ježek a Martin Hykel, A. Urbancová bohužel onemocněla. Jako výpomoc se tohoto kola zúčastnily ještě další dvě pardubické hráčky G. Holečková a A. Šverclová. Nejlepšího výsledku dosáhlo družstvo TJ Pardubice „A“, které remizovalo ve finále s Brnem 8:8 a na druhém místě skončilo pouze vinou horšího skóre. Hned za „A“ družstvem skončilo družstvo „B“, což je vzhledem k věk obdivuhodné. Radost nám udělaly i Anetka s Gábinou. Výsledky a hra má ještě rezervy, ale co je důležitější byla vidět obrovská chuť a radost ze hry, takže jen vydržte a výsledky přijdou :). Všem děkujeme

Fotogalerie | Výsledky U13 (zip)