Jen dva sety nám chyběly do semifinále Falco Cup U15 2018

V sobotu 5. května 2018 se čtyřčlenné družstvo pod vedením Libora Bárty zúčastnilo libereckého turnaje oblastních a klubových výběrů Falco Cup v kategorii U15. Pardubický výběr reprezentovali Apolenka Bártová, Aneta Vašíčková, Tomáš Urbanec a Jarda Havlíček.

Našim hráčům chybělo získat pouhé dva sety a mohli si zahrát v semifinále. Přesto se jim povedlo odehrát několik pěkných zápasů. V utkání proti BK TU v Liberci zabodovaly Aneta Vašíčková s Apolenkou Bártovou a Tomáš Urbanec s Járou Havlíčkem ve čtyřhrách a Apolenka Bártová ve dvouhře. V utkání proti Západočeské oblasti získali pro náš oddíl body Tomáš Urbanec ve dvouhře a Jarda Havlíček s Tomášem ve čtyřhře.

Děkujeme oběma děvčatům a chlapcům za výkony a Liborovi Bártovi za dirigování celé smečky 🙂

Výsledky (souhrn) | Výsledky (utkání) | Fotogalerie