Stříbrné medaile z Oblastních výběrů v Českém Krumlově se vezou do Východních Čech

Od pátku 27. 4. do neděle 29. 4. se v Českém Krumlově konal 30. ročník turnaj oblastních výběrů kategorie U13, který je považován za neoficiální mistrovství ČR družstev v této kategorii. V šestičlenném výběru Východních Čech tvořili polovinu hráči našeho oddílu. V nabité konkurenci nakonec obsadili krasné druhé místo. Nejprve ve skupině zvítězili nad výběry Západočeského a Středočeského kraje, tím svoji skupinu vyhráli, poté přešli přes Český Krumlov a v semifinále přes družstvo Prahy. Až ve finále podlehli skvělému výběru Severní Moravy. Tým bojoval ve složení Apča Bártová (Pardubice), Natálka Soukupová (Rychnov n. Kn.), Verča Jarošová (Hradec Králové), Ondra Šolar (Hradec Králové), Vojta Havlíček a Adam Burget (oba Pardubice), trenéři Pavel a Pavel jun. Maňáskovi. Velká gratulace všem za předvedenou hru a reprezentaci VČ oblasti.

🏸🏆

Fotogalerie | Výsledky (xls)