Pardubická paráda na GPA U17 v Orlové: Tři badmintonisté, dvě první a jedno druhé místo!

Trio ve složení Adam Ehm, Káťa Valentová a Petr Janoušek opět nezklamalo a prezentovalo se výbornými výkony na celorepublikovém turnaji kategorie A. Adam Ehm se stal nejúspěšnějším, a to i v celém turnaji, když získal zlato ve dvouhře i ve smíšené čtyřhře. O hodnotě titulu vypovídá i to, že na jeho raketě zůstala jména jako V. Erhart, J. Hora, Martin Dostál, T. Brázda a ve finále i Michal Morávek. Dost dobrá práce! V mixu mu byla spoluhráčkou samozřejmě Káťa a společně tak dosáhli dalšího velkého společného úspěchu. Káťa pak může litovat, protože od bronzu v singlu ji v zápase s Emou Staňkovou dělil jen kousíček.
Péťa Janoušek zaznamenal navzdory všeobecně těžkému losu naprosto skvělý výsledek ve čtyřhře s Honzou Blažkem, kde po vydařených koncovkách třetích setů došli až do nedělního finále, které už sice nedopadlo vítězně, ale i tak je druhé místo parádním úspěchem.

Gratulujeme všem a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu.

Martin J.

Výsledky