Pět medailí z Hradeckého Lva 2018

45. ročník tradičního turnaje dospělých, letos kategorie GPB, přivítal necelou stovku hráčů z celé republiky, a jejich úroveň řádně zvedla účast pardubických, kterých přijelo celkem sedm. 

Turnaj ovládla ziskem dvou zlatých a jedné stříbrné medaile Pája Krpatová. Dva tituly si připsala v párovkách s Terkou Kobylákovou a Matějem Ehmem. A kromě zmíněné Páji a Matěje vybojovala Lucka Krpatová bronz v mixu s Vaškem Palánem. Všichni tři si zaslouží pořádnou gratulaci!!!

Ale i ostatní bojovali na jedničku, a za zmínku stojí třeba cenná výhra Michala Grunda nad Jiřím Vajsejtlem, a alespoň dílčí výhry Rózy Bártové a Michala Hamáčka, kteří si oba zahráli párovky s Kubou Skřivanem.
Smůla provázela Petra Janouška – v deblu vyhráli suverénně první set nad silnou dvojicí Klimeš/Vajsejtl, pak zastavilo jeho spoluhráče Honzu Blažka zranění.

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci, pořadatelům za příjemnou atmosféru na turnaji, a třem oceněným patří velké uznání!

Martin J.

Fotogalerie | Výsledky