OP U17 v Rychnově aneb kdo všechno pojede na MČR U17

Nástup na OP U17 v Rychnově nad Kněžnou, 17. listopadu 2018

Významný den 17. listopadu jsme oslavili sportem. Konalo se totiž nejen MČR U13, ale také Oblastní přebor kategorie U17 aneb kvalifikace na MČR jednotlivců U17.

Za pardubický oddíl vyrazili do Rychnova Petr Janoušek, Vojta Rybyšar, Jarda Havlíček, Tomáš Urbanec, Aneta Vašíčková a Anička Všetečková. Turnaj se nesl v příjemné a přátelské atmosféře. Někomu se dařilo více, někomu méně.  Bramborovou medaili si odvezli Tomáš Urbanec s Jardou Havlíčkem za čtyřhru. Nejlépe se však tento den dařilo Aničce Všetečkové, která získala nejen „bramboru“ ve dvouhře, ale spolu s Ondrou Kalinou získala zlato ve smíšené čtyřhře a s Eliškou Šalomounovou druhé zlato ve dvouhře. Gratulace je tedy na místě!

Na MČR U17, které se bude konat 8. a 9. prosince 2018 v Brně budou mít právo reprezentovat oddíl Adam Ehm, Petr Janoušek, Lucka Krpatová, Kateřina Valentová a již výše zmíněná Anna Všetečková.