Lucka a Adam si vezou bronz z Czech Junior v Orlové!

Mezinárodní juniorské mistrovství České republiky zařazené do kategorie Junior International Series se hrálo tento víkend v Orlové. Z pardubických hráčů vyrazili Lucka Krpatová, Kateřina Valentová, Adam a Matěj Ehmovi. A nevyrazili se jen zúčastnit, nakonec z toho jsou dva bronzy z dámského deblu pro Lucku a z mixu pro Adama. Lucka hrála se svojí parťačkou Kateřinou Zuzákovou a prohráli v semifinále ve třech setech s Francouzkou dvojicí Vallet, Vercelot. Adam hrál s Marií Růžičkovou a přes samé české dvojice se probojovali až do semifinále, kde jim stopku vystavila dánská dvojice Marcus Rindshøj/Nele Swerts Knudsen. Ale pro patnáctiletého Adama i Máju to je určitě jeden z nejlepších výsledků jejich badmintonové kariéry. Ale i další výsledky našich hráčů určitě stojí za zmínku. Jako jediná česká dvojice se Adam s Matějem probojovali až do čtvrtfinále pánského deblu a medaile byle jen kousíček. Čtvrtfinále si v singlu zahrál Matěj a to může říct z Čechů už pouze Jan Janoštík, který došel ještě o kolo dál. Opravdu velká gratulace všem a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu. MaK

Fotogalerie | Výsledky