V anketě Nejlepší sportovci Pardubicka za rok 2018 získali ocenění Lucka Krpatová a družstvo juniorů

Kdo si co zaseje, to také sklidí. Včera tuto možnost, v dobrém slova smyslu, vyzkoušeli v anketě Nejlepší sportovci Pardubicka za rok 2018 Lucka Krpatová (Kategorie mládež – jednotlivci) a družstvo juniorů (Kategorie mládež – družstva) za své výsledky v uplynulém roce. Dvojité zastoupení v této anketě podtrhlo usilovné snažení našeho oddílu v práci s mládeží. Největší díl úspěchu samozřejmě patří hráčům samotným. Málokdo ale ví, co vše je za těmito výsledky schováno, kolik hodin v tělocvičně, na cestách, spousta dřiny a odříkání, velká osobní disciplína, vůle a píle. Ve škole často individuální plán, tzn. učit se v každé volné chvilce, aby vše fungovalo, tak jak má. Musím za sebe říct, že jim patří má velká poklona a velké poděkování. Doufám, že naši nejmladší badmintonisté si z nich vezmou příklad. Závěrem bych ještě rád jmenoval všechny členy mistrovského družstva: Róza Bártová, Lucka Krpatová, Káťa Valentová, Matěj a Adam Ehmovi, Michal Grund, hostující Marek Aubus (HK) a trenér Tomáš Skála. Moc díky a užijte si to :). MaK

Kompletní výsledky ankety a článekFotogalerie