Z Holic vezeme kompletní sadu medailí!

Další zastávkou dětských turnajů v naší oblasti byly Holice. Konal se zde turnaj kategorii U9, 11, 13 a 15. Turnaj proběhl v nečekaně komorní atmosféře, což mělo i svá pozitiva, odjížděli jsme domů už před čtrnáctou hodinou. Z Pardubic vyrazili: Eliška Valská, Gabča Holečková, Vojta Mihalik, Honza Rybyšar a Honza Stružka. Nejvíce se dařilo Honzovi S. v U11, kde se mu podařilo získat zlatou medaili. Měl to tentokrát trochu jednodušší, protože byl jediný ve své kategorii, tak aby to neměl zadarmo, hrál s děvčaty. Ale nadšení ze hry bylo vidět v každém zápase. V kategorii U15 chlapci přivezli dvě medaile: Honza R. stříbrnou a Vojta M. bronzovou (překvapil smečí z výskoku). V kategorii U15 dívky skončila Eliška těsně pod stupni vítězů, ale je na ní vidět velká chuť, bojovnost i zlepšení od milého turnaje. Hned za ní skončila Gabča, bohužel i přes velkou snahu je na soupeře moc hodná. Turnaj byl jinak tak rychlý, že jsem si ani nestihl dát guláš. Všem gratulujeme a děkujeme LH.

fotogalerie