Jsme nejlepším klubem ČR v práci s mládeží!!! Loňský výsledek nebyl náhodný

Český badmintonový svaz opět po roce vyhlásil výsledky projektu Talent, který vyhodnocuje práci s mládeží na základě dosažených výsledků za loňskou sezónu. Přičemž nutno podotknout, že hráči starších kategorií (U17/U19) mají na výsledku výraznější podíl – tak jsou nastavena vyhodnocovací kritéria. Jsme náležitě hrdí na tento výsledek, tento mimořádný úspěch není samozřejmostí!!! A navíc – náskok s jakým jsme zvítězili je opravdu zásadní! Na tomto výsledku se podílelo celkem devatenáct (!) hráčů.
Náš oddíl pracuje s unikátní generací sportovců a dělá nám radost, že vyrůstají další noví mladí badmintonisté, kteří se viditelně zapisují do výsledkových listin dětských turnajů. Všichni, kteří se na současném stavu podílejí a v minulosti podíleli, si s hřejivým pocitem musí říct: má to smysl!
Obrovský dík patří všem hráčům, trenérům, rodičům… bez Vás by to nešlo!

Martin J.

Napsat komentář