1. místo ve 3. kole Talent ligy U13

V sobotu 28. 9. 2019 se v Hradci Králové konalo 3. kolo Talent ligy družstev. Na tento turnaj vyrazila z Pardubic tradiční trojice hráčů Adélka Fridrichová, Martin Hykel a Kryštof Ježek, kterou v tomto kole doplnila Štěpánka Halámková.

Turnaje se tentokráte zúčastnilo pět družstev: TJ Montas Hradec Králové, TJ Sokol Polabiny Pardubice, 1.BK Šumperk, Sportovní centrum Nové Město nad Metují a Badminton Rychnov nad Kněžnou. Vzhledem k relativně malému počtu hráčů a zvolenému systému hry (hra na dva sety do 15 bodů), měl turnaj tradičně rychlý spád.

Celý náš tým fungoval na jedničku svým přístupem a chutí do hry i například tím, jak během hry zkušenější hráči pomáhali radou nováčkovi týmu Štěpánce, jelikož to byl možná její první turnaj, na kterém hrála v páru s jinými hráči. Ze hry našeho týmu vyzařovala radost a dobrá nálada, která se promítla i do konečného výsledku, kdy Pardubičtí hráči zcela jednoznačně zvítězili a upevnili si tak vidinu na zisk poháru v následujícím čtvrtém kole.

Všem zúčastněným hráčům patří poděkování za vzornou reprezentaci oddílu.

LJe

Fotogalerie | Výsledky