Dva bronzy pro Petra Janouška na GPB U19

Turnaj přesunutý z Orlové do Brna navštívila 29.2. – 1.3.2020 velmi slušná konkurence a hodně byli vidět i hráči z mladších kategorií. Z našich řad na jižní Moravu dorazili Anička Všetečková a Petr Janoušek.

Zatímco Aničce se příliš nedařilo – soupeři prostě byli lepší, Péťa předvedl výborné výkony v párovkách. V mixu se Šárkou Líbalovou dostali do prvního kola přetěžké soupeře (Slíva/Metzová), které nakonec ve třech setech udolali. Pak už to šlo líp – a dokonce tak dobře, že s přehledem vyřadili nasazené dvojky (Derka / Staňková). Jejich pouť skončila po třech výhrách v semifinále, bylo to ale velmi těsné… Čtyřhra s Markem Dostálem byla pro Péťu taky nadmíru úspěšná a opět skončila jen těsnou prohrou v semifinále. Dvě třetí místa a hlavně jeho výkony, lepšící se zápas od zápasu, bylo velmi příjemné sledovat. Díky za reprezentaci!

Martin J.

výsledky