Stříbrná neděle v U13 a zlatá v U17 na oblastním přeboru!

V neděli hostily Pardubice oblastní přebory kategorií U17 a U13. V kategorii U13 jsme měli stříbrné hody :). Na stupně vítězů se probojovali Honza Stružka (stříbro dvouhra, čtyřhra, mix), Vojta Kubát (bronz dvouhra, stříbro čtyřhra), Eliška Dufková (stříbro dvouhra, čtyřhra, mix). Ale abych se přiznal, nejvíce se mi líbily malé holky Valča Burgetová a Dominika Dufková, kdy i přes porážku u nich zářil úsměv a radost ze hry po celý zápas, tak ať jim to vydrží co nejdéle :).

Kategorii U17 jsme ovládli opravdu drtivě. Ze všech 16 medailí nám unikly pouze 3 a hlavně všechna zlata zůstávají doma. Mimořádně se turnaj povedl Barče, která zkompletovala ceněný zlatý hattrick a navíc bez ztráty setu a předvedená hra ve finále singlu snesla velice přísné měřítko. Na vítězné vlně se svezl i Adam, který ve finále dvouhry porazil Vojtu a vybojoval titul oblastního přeborníka. Vojta si spravil chuť v mixu a v deblu, kde získal dvě zlata. Ještě bych rád zmínil velké zlepšení u Adélky, která sehrála v singlu velice pěkné utkání s Justýnou Muchovou a společně s Anetkou Š. začínají hrát velice pohlednou čtyřhru. U Apči, Anetky V. i Déni je vidět postupné zlepšování, škoda, že sezóna bude mít prázdninovou pauzu. Velice hezkou hru ukázal i Pavel, kdy mu chyběl opravdu jen malý kousek v koncovkách několika zápasů. Ve starší kategorii U17 se prosadili i Martin s Kryštofem, možná škoda, že si troufli jen na debl, ve kterém skončili na 4. místě. Děkuji také všem co pomohli (hlavně Petrovi a Pavlovi) za plynulý průběh turnaje. Všem gratuluji a děkuju za reprezentaci oddílu a města. MaK.

výsledky |  fotogalerie