Návštěva Prahy se vyplatila!

V sobotu vyrazila dvojice Adam Burget a Barča Kulhánková do Prahy Hamru na GPC U17, kde ukázali zač je v Pardubicích perník. V mixu potřebovali dva zápasy na sehrání, aby ve finále svedli nádhernou bitvu s Terkou a Pepou Cirókovími a vítězství 22:20 ve třetím setu bylo sladkou tečkou tohoto zápasu. Adam pokračoval ve skvělé hře i v singlu, kde ve třetím kole poslal domů nasazenou jedničku a reprezentanta ČR Ondru Pálinkáše, opět po hodinovém velice napínavém zápase (24 : 22 ve 3 setu). V semifinále se trochu projevilo, že už má v nohách několik těžkých zápasů a díky několika chybám prohrál v semifinále s Janem Urbanem 21:16 ve 3. setu. Ale klobouk dolů před jeho výkonem. U holek byla konkurenci trochu slabší, toho využila Barča a po koncentrovaných výkonech porazila Pinkasovou, pak nasazenou dvojku Zuzku Hrdinovou a ve finále hezky hrající Terku Cirókovou a celý turnaj vyhrála. Ve čtyřhře se Zuzkou Hrdinovou skončily druhé, ale bylo znát, že se Zuzkou standardně nehrají. Adam se skvěle hrajícím Pepou Cirókem ovládli čtyřhru a během turnaj nenechali nikoho na pochybách, která dvojice je zde nejlepší. Nakonec veze Barča s Adamem domů do Pardubic 3 zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou medaile a to je super. Gratuluji a děkuji za vzornou reprezentaci oddílu a města. MaK.

výsledky |  fotogalerie