Honza Stružka hlavní postavou domácího GPB U13

O víkendu 26. – 27. 2 2022 jsme opět zorganizovali velký turnaj pro nejmladší „žebříčkovou“ kategorii, tedy do třinácti let. K vidění bylo hodně zápasů s velkým bodovým rozdílem ale také dostatek bitev velmi vyrovnaných. Barvy pardubických badmintonistů hájili Domča Dufková, Valča Burgetová, Vojta Kubát a Honzík Stružka. Děvčatům se příliš nedařilo, snad je to ale neodradí od dalších tréninků a turnajů. Lépe na tom byli kluci. Vojtovi jen těsně uniklo čtvrtfinále v mixu. Ve čtyřhře s Honzou to bylo lepší a výsledkem byla bronzová medaile. No a právě Honza dále dominoval ve dvouhře a mixu, kdy nepoznal přemožitele, přestože to neměl jednoduché a občas ho postihovaly drobné herní výpadky. Nakonec ale Honzík zabojoval – dopadlo to parádně a mohl si připsat v obou zmíněných disciplínách maximální počet bodů.

Poděkování patří nejen hráčům, ale opět i pořadatelskému týmu, který opět fungoval na výbornou.

Martin J.

výsledky | fotogalerie