Pardubice ovládly „Ačka“ U17 v Praze!

O víkendu 30. 4. -1. 5. 2022 se v pražské Vinoři konalo celorepublikové GPA kategorie U17. A náš oddíl ukázal, že v této kategorii má co nabídnout. Každý náš hráč si veze nějakou tu medaili. Například v kategorii mixů máme dokonce podíl na všech medailích. Z celkových pěti zlatých jedou do Pardubic hned čtyři. Lví podíl na tom má Vojta Havlíček se třemi zlatými medailemi (víc se už vyhrát nedalo 🙂 ). Další zlato přidaly holky (Déňa Valentová s Barčou Kulhánkovou) v deblu. Stříbrnou medaili bere Adam Burget v singlu (takže finále bylo plně v režii našeho klubu) a v mixu.  Bronz vybojovali Ondra Kaplan s Denisou v mixu, Adam v deblu, Apča Bártová v také v deblu a v mixu. Samozřejmě děkujeme i parťákům v párovkách (Kačce Koliášové, Adamu Srncovi, Ondrovi Šolarovi, Filipu Jurčovi, Ivče Treperové a Verče Jarošové). Velký dík také patří koučům Páje, Matějovi a Róze. A budeme doufat, že tahle hezky nám to půjde i nadále :). Všem gratuluji a děkuji za vzornou reprezentaci našeho oddílu a města Pardubice. MaK.

výsledky  |  fotogalerie