Adam veze bronz z Biofarm Polish U17 Open 2022

V krásné sportovní hale v Czestochové (asi největší hala, kde jsme dosud hráli), se konal od pátku 27. 5. do neděle další mezinárodní turnaj „Badminton Europe U17 Circuit“. Organizačně se turnaj velice vydařil, nutno říct, že to Poláci prostě umí. A válí nejen jako organizátoři, ale i jako hráči, kde patřili k nejlepším společně s Ukrajinci 🇺🇦.

Z Pardubic vyrazili do Polska Denisa Valentová, Bára Kulhánková, Ondřej Kaplan a Adam Burget. Z Hradce Králové Ondra Šolar a Lukáš Tvrdík.

Nejvíce se dařilo Adamovi, který se s Ondrou Šolarem (TJ Montas Hradec Králové) v nabité konkurenci vůbec neztratil a domů si odváží skvělý bronz 🥉 z deblu. V nedělním semifinále bohužel už nestačili na nasazené ukrajinské jedničky a zároveň první hráče evropského žebříčku Romaniuk/Tsaragorotsev 2:0 na sety.

výsledky  |  fotogalerie