Honza veze z Prahy stříbro a bronz!

O víkendu 28. – 29.5. se konal v Praze turnaj Grand Prix GPB U13, kterého se zúčastnili nejlepší hráči ČR v této kategorii. Nás oddíl reprezentoval tentokrát jen Honza Stružka. Na turnaji se mu nevedlo vůbec špatně. Spolu s Michaelou Fedorkovou z Brna, jeho aktuální partnerkou v mixu, postoupili až do nedělního semifinále, kde nastoupili proti Šimonu Bezděkovi a Elen Absalzové, výhra 21:19 a 21:9 je poslala do finále. Zde už bohužel podlehli dvojici František Vrchotický a Pavlína Hermannová 11:21 a 8:21. V singlu Honza postoupil také do nedělního semifinále, kde narazil na turnajovou jedničku a pozdějšího vítěze turnaje Františka Vrchotického, bohužel tentokrát to nevyšlo. V deblu vyzkoušel poprvé hru s Tomášem Klapalem z Rychnova nad Kněžnou a vypadli ve druhém kole, když narazili na bratry Alberta a Johana Kňazovčíkovi. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci. VS

výsledky  |  fotogalerie