Zlato, stříbro i bronz pro Honzu Stružku na domácím GPA U13

Z titulku by se mohlo zdát, že Honzík si chtěl prohlédnout medaile všech druhů, ale on samozřejmě bojoval o zlato v každém zápase. Zlato po boji získal v deblu, v mixu druhou příčku a ve dvouhře skončil v bronzovém semifinále. Skvělý úspěch, ke kterému gratulujeme. Nebyl ale jediným pardubickým zástupcem: Vojta Kubát vybojoval velmi pěkné čtvrtfinále ve dvouhře a byl jen minimální kousek od překvapení ve čtyřhře, kdy ve třetím setu podlehl se svým parťákem nasazeným jedničkám 22:24… Celorepublikový turnaj si zkusily i Domča Dufková a Valča Burgetová, bohužel obě děvčata narazila na silnější soupeřky. Všem děkujeme za reprezentaci, ať už to dopadlo jakkoli.

Děkujeme také celému realizačnímu týmu za hladký chod turnaje, dokázali jsme, mimo jiné, kompletně zajistit rozhodčí na všechny zápasy, hráči měli k dispozici míče na hru, bufet byl jako vždy perfektní. Díky všem kteří pomohli!

Martin J.

výsledky | fotogalerie