Doma v Pardubicích opět na úspěšném dětském turnaji

Šest kategorií, sedmdesát hráčů z 24 oddílů a 163 zápasů ve třiatřiceti skupinách či pavoucích – to je účet za podzimní pardubický dětský turnaj konaný 24. 9. 2022 v univerzitní hale. A nejen to. Opět je za tím vším práce konkrétních lidí, kteří turnaj pomáhali dotáhnout do úspěšného konce. A zasloužili se o to především Petr Urbanec, Láďa Holeček, Pepa Horáček, Petr a Martin Janouškovi, Martin Pilnáček, Ondřej Pištora. Ovšem velké poděkování opět míří k rodičům a trenérům z ostatních oddílů, které jsme požádali o spolupráci a získali jsme tak skvělou pomoc při rozhodcování a organizaci zápasů – opravdu si toho moc vážíme. Protože hráčů opravdu přijelo více, než jsme čekali (hlavně v porovnání s předchozími turnaji), snažili jsme se naplánovat turnaj tak, aby si všichni dostatečně zahráli a současně dodržet rozumně plánovaný harmonogram. Nebylo to vůbec jednoduché, ale snad se povedlo.

Turnaje využila řada pardubických (respektive těch, kteří trénují v Bohdanči), aby si zkusili svůj vůbec první turnaj a příště třeba vyrazili i na turnaje v okolních městech. Takže pardubické barvy hájila tato šestnáctka: Vendelín Čermák, Michal Zanina, Vanda Filípková, Julie Jánošíková, Jirka Holeček, Laura Andrýsová, Ema Pilnáčková, Káťa Pištorová, Valča Burgetová, Domča Dufková, Ema Weidlichová, Viktorie Jiroušková, Bára Faltýnková, Amálka Křenová, Karolína Šantorová a Adéla Vejnarová. Všem patří poděkování a povzbuzení do dalších tréninků, všichni se snažili, přestože výsledkově to proti zkušenějším hráčům pokaždé nevycházelo. Největší gratulaci posíláme Valerce Burgetové, která ovládla kategorii U11 a také Domče Dufkové za stříbro, když byla ve finále více než důstojnou partnerkou. Valča pak přidala výtečné třetí místo v kategorii do 13 let!!!

Martin J.

výsledky | fotogalerie