Zlato z GPA U17 pro Ondru Kaplana!

Trojice mladších pardubických dorostenců vyrazila 21. ledna 2023 na drsný sever, tj. cca dvacet kilometrů směrem na Švédsko na letošní první GPA této kategorie. Triumf získal na prvním letošním „grandslamu“ U17 „pan v klobouku“ Ondra Kaplan. V mixu s Nelou Fliglovou (Brno) nenašli přemožitele a získali nejcennější medaili 🥇🥇. Ondra se dle důvěryhodných hlasů přímo z Hradce Králové nad Labem stal největším překvapením turnaje. Příjemným, pochopitelně…
V Hradci se představili i Kryštof Ježek a Martin Hykel. Nejen ve společném deblu měli hodně těžký los a tak jednu výhru vybojoval jen Kryštof v singlu. Ale i účast na GPA se počítá a nějaký bodík zase přibyde do statistik našich borců, kterým oddíl děkuje za pěknou účast!

PD & Martin J.

výsledky | fotogalerie