Velká cena Plzně a dvě medaile do Pardubic

Turnaje GPA dospělých bývají kvalitně obsazené a ten plzeňský (11. -12. 3. 2023) nebyl výjimkou – na západ Čech přijela opravdu širší špička českého badmintonu doplněná několika kvalitními hráči ze zahraničí. Jeden z nich dokonce nyní startuje v pardubických barvách, je jím portugalský hráč João Chang. Dále se z našeho klubu zúčastnili bratři Ehmovi, sestry Krpatovy, Tomáš Skála, Denča Valentová a Tom Urbanec. Ve zmíněné konkurenci si nejlépe vedl Adam, který v deblu s Jiřím Derkou vyřadili velmi silné páry a zastavili je pozdější vítězové v semifinále, což znamená bronzovou medaili. V dámském deblu potvrdila dvojice L. Krpatová / K. Zuzáková své nasazení a Lucka tak přivezla zlato. Nutno však dodat, že hned ten první zápas s ukrajinským párem byl, alespoň co se týká výsledků, ten nejdramatičtější. Oceněným, i těm ostatním, oddíl i Město Pardubice děkuje za reprezentaci.

Martin J.

výsledky