Domácí a úspěšné GPA U19

Celkem devítka (!!!) badmintonistů při cestě na turnaj GPA U19 nemusela opustit pardubický okres – náš oddíl byl opět pořadatelem celorepublikového setkání starších dorostenců. Mezi účastníky tedy nechyběli tito domácí hráči (v abecedním pořadí): Burget, Fridrichová, Havlíček, Hykel, Ježek, Kaplan, Kulhánková, Šverclová a Valentová. Jak to tak bývá, medaile sice není pro každého, ale možností nabrat zkušenosti a nebo něco okoukat bylo dost. Ale i nějaká ta placka zůstala „doma“. Konkrétně u Vojty Havlíčka zlato z deblu a bronz s Barčou Kulhánkovou v mixu. Gratulujeme!

Pořadatelsky turnaj zaštítili Jarda Havlíček spolu s Tomem Urbancem – vedli si zdatně, zaslouží pochvalu. O hladký chod se také postarala Livie Lubinová v červeném triku pro vrchní rozhodčí. Samozřejmě, že pomáhali i další a všem patří velké poděkování! Bez vás všech by to nešlo!!!

Martin J.

výsledky | fotogalerie