Plzeňský Bakalář medailový

Poslední dubnový víkend roku 2024 patřil v hale Krašovská badmintonovým studentům. Ucházeli se totiž o titul Bakaláře, který šlo získat dokonce ve dvou stupních: jako modrý nebo červený diplom! O tuto poctu se ucházeli tři pardubičtí hráči (zleva): Míša Hamáček, Tom Skála a Péťa Janoušek. Pro získání diplomu (poměrně složitá kritéria zde neuvádíme) bylo ale třeba se zúčastnit čtyř (!) kategorií s definovaným medailovým umístěním. Neznamená to ale, že by zmínění pánové hráli i kategorii žen, nýbrž že by museli startovat v kategorii GPC i GPB…, což pro některé borce bylo sousto velmi vydatné. Všichni tři zmínění sportovci si medaili odvezli, a jestli to stačilo i na ten barevný diplom, to se jich někdy zeptejte 😉 Děkujeme Tomovi za zlaté céčko v singlu, Míšovi za zlaté céčko v mixu a páru Péťa + Míša za bronz ve společném deblu v GPB.

Martin J.

výsledky