Zlato a bronz z maďarské Pecse veze Lucka a Káťa!

Výraznou pardubickou stopu zanechaly v maďarské v Pécsi na Hungarian Junior pardubické badmintonistky Káťa Valentová a Lucka Krpatová. Káťa vybojovala se Soňou Hořínkovou bronz v deblu. Pak si los trochu zašpásoval, a v souboji o čtvrtfinále se utkali všichni tři pardubičtí hráči v mixu: Adam Ehm/Káťa Valentová a Lucka Krpatová/Vít Kulíšek. Po velké boji z něj vyšla vítězně dvojice Lucka Krpatová/Vít Kulíšek 21-16, 18-21, 21-16 a nezůstali jen u této výhry. Následovalo vítězství nad rakouskou dvojicí Gustav Andree/Lena Kremmel 22-24, 21-8, 21-15 následně nad slovinskou dvojicí Blaž Smrkolj/Nike Brajkovič 21:18, 21:14 a po finálové výhře nad ruskou dvojicí Ilya Kim/Mariia Golubeva 21:19, 21:17, se mohli radovat z celkového prvenství. Velká gratulace všem. MaK.

výsledky |  fotogalerie