Pardubice stříbrné v Talent lize U15 pro rok 2019!

V neděli 17.11. 2019 se v Rychnově nad Kněžnou konalo čtvrté a zároveň závěrečné kolo Talent ligy družstev v kategorii U15. Na turnaj tentokráte vyrazilo pardubické družstvo ve složení: Gabriela Holečková, Eliška Valaská, Vojta Mihalik, Martin Stoček (v kolech minulých Honza Rybyšar).

Na závěrečném turnaji byly našimi soupeři týmy Šumperka, Badmintonu Rychnov nad Kněžnou B, Badmintonu Rychnov nad Kněžnou A a Hradce Králové a Lanškrouna. I přes velkou snahu a bojovnost se nepodařilo navázat na druhé místo v druhém kole a skončili jsme poslední. Zároveň byl vyhlášen výsledek za celá čtyři kola. Výsledné druhé místo bylo velkým překvapením pro nás, ale hlavně pro ostatní družstva. Potvrdilo se pravidlo: Důležité je zúčastnit se a výsledek se dostaví. LH

Fotogalerie