Lucka Krpatová s Kačkou Zuzákovou porazily mistryně Evropy a na Hungarian Junior jsou poprvé zlaté!

Ve dnech 6.- 9. února 2020 se v maďarském městě Pécsi konal mezinárodní turnaj juniorů. Z pardubických hráčů zde startovali Adam Ehm, Kateřina Valentová a Lucie Krpatová. Adam s Kačkou v mixu neprošli v druhém kole přes dánskou dvojici. Lucka s Tadeášem Brázdou (BC 66 Ivančice) došli až do čtvrtfinále, kde je po třech setech zastavil pár ze Srbska. Kačka se Soňou Hořínkovou (TJ Slovan Vesec) nedokázaly přehrát Španělky ve čtvrtfinálovém utkání. Adam s Jirkou Derkou (BADMINTON FSpS MU) sehráli vyrovnaný druhý set proti Srbům, a tak si také jako Kačka odváží páté místo. Lucka s Kačkou Zuzákovou (BK 73 DELTACAR Benátky n/J.) došly až do finále, kde na 3 sety porazily nasazené jedničky a mistryně Evropy do sedmnácti let z minulého roku, a tak si odváží svou první a poslední juniorskou medaili z Maďarska. Všem děkujeme za podporu. Lucka, Kačka, Adam.
P.S. všimněte si výrazu ruské dvojice na stupních vítězů :).

výsledky|  fotogalerie