Informace k cvičení PVŽ ve školním roce 2021/2022/2023/2024

Dobrý den,

ve školním roce 2022/2023/2024 NEBUDE OBNOVENO žádné cvičení PVŽ.

Případná obnovení těchto cvičení budou zvažována v budoucnu a o tomto obnovení bychom Vás informovali zde na tomto webu.

Za TJ SP s přátelským pozdravem Pavel Maděra


JIŽ NEPLATNÁ (původní) INFORMACE

Dobrý den,

s ohledem na zhoršující se covidovou situaci a též s přihlédnutí k současným platným legislativním nařízením a s předpokladem k jejich zpřísňování (ve vazbě na covid) a taktéž na základě dalších dlouhodobých ukazatelů došlo ze strany Výkonného výboru TJ SP k rozhodnutí, že v současné době NEBUDE OBNOVENO cvičení PVŽ, které bylo pořádané na Polabinské II a probíhalo v úterý mezi 19 až 20 hodinou v malé tělocvičně (případné obnovení tohoto cvičení bude zvažováno v budoucnu a to jak během aktuálního školního roku, tak v příštím školním roce).

Předchozí, níže uvedený text, pozbývá planosti, je zde ponechán pouze z důvodu historického kontextu.

Pro aktuální informace sledujte prosím pravidelně tyto naše webové stránky.

Věříme, že i přes určité komplikace, které nám všem způsobuje situace kolem covidu, nadále zachováte kladný postoj k pohybovým aktivitám a též k naší TJ.

Za TJ SP s přátelským pozdravem Pavel Maděra


JIŽ NEPLATNÁ (původní) INFORMACE

Dobrý den, níže Vám přinášíme informace o předpokládaném stavu cvičení žen (PVŽ) ve školením roce 2021/2022.

Cvičení pořádané v minulosti na Polabinské III, které probíhalo v pondělí mezi 18 až 19 hodinou v malé tělocvičně nebude obnoveno.

Cvičení , které bylo pořádané na Polabinské II a probíhalo v úterý mezi 19 až 20 hodinou v malé tělocvičně obnovujeme. Toto cvičení bude zahájeno nejdříve v úterý 14.9.2021, pravděpodobněji však v úterý 21.9.2021, o konkrétním termínu Vás budeme ještě informovat. Ukončení cvičení předpokládáme v průběhu května 2022. Cvičením Vás bude, stejně jako v minulosti, provázet paní cvičitelka Naďa Velehradská. Charakter a obsah cvičení se nijak, oproti minulosti, nezmění, vše tedy zůstává v tradičních kolejích. Nejinak tomu je i u poplatku za cvičení, ten je stále stanoven na částku 700 Kč ( jedná se o jedno z nejlevnější cvičení tohoto typu v Pardubicích). Další informace o cvičení naleznete na našem webu po kliknutí na odkaz zde (přihlášením a vstupem na cvičení potvrzujete, že jste se seznámily s informacemi o cvičení uvedenými pod tímto odkazem).

Je zcela pravděpodobné, že při přihlášení na cvičení nebo při každém vstupu na konkrétní cvičení do šatny a tělocvičny (respektive budovy tělocvičny jakožto celku), budou vyžadována v té době platná, tj. legislativou nebo TJ SP určená, opatření (např. respirátory, roušky, desinfekce rukou apod.) a též bude potřebné předložit určitá platná potvrzení (např. o prodělání covidu, očkování na covid, výsledek antigenního/PCR testu apod.), bez těchto náležitostí nebude umožněno přihlásit se na cvičení nebo bude znemožněna účast na konkrétním cvičení (tato pravidla budou určena a operativně upravována ze strany TJ SP v souladu s legislativou a vždy budou obratem zveřejňována zde na našich webech).

Pro aktuální informace sledujte prosím pravidelně tyto naše webové stránky.

Věříme, že i přes určité komplikace, které nám všem způsobuje situace kolem covidu, nadále zachováte kladný postoj k pohybovým aktivitám a též k naší TJ.

Za TJ SP s přátelským pozdravem Pavel Maděra