Vybílený Hradec!

V sobotu jsme se mohli trochu prospat, čekal nás turnaj v sousedním Hradci 🙂 a to GPC U19. Vzhledem k většímu počtu turnajů v tento den nedorazila do Hradce tak početná konkurence, jak bývá zvykem. Naši hráči tohoto „nedostatku“ také pořádně využili a moc medailí po nás nezůstalo :). První místa bereme všechna, stříbro necháváme jedno, bronzových medailí necháváme v Hradci šest. Suma sumárum z 18 medailí po nás zůstává pouze 7 :). Zlato bere Vojta (v deblu a v singlu, po krásném finále s Adamem a v deblu), Barča (v singlu a v deblu), Déňa (v mixu), Tomáš (v deblu s Vojtou). Na turnaji se mi nejvíce líbil finálový zápas Vojty s Adamem a finále mixu (Barča, Vojta, Déňa), kterým nechybělo vůbec nic. Zaujalo překvapivě „pohodové“ vítězství Barči v singlu. Škoda pár těsných porážek Déni, Pavla, Apči a Anetky. Všem gratuluju a děkuju za reprezentaci oddílu a města Pardubice. MaK.

Výsledky | Fotky