Stříbrná Domča na Babolat minicup U11 v Praze!

Na turnaj kategorie U11 vyrazila tentokrát pouze Dominika Dufková. V hale Astry Praha na čerstvě nalajnované a nalakované palubovce se v neděli utkalo na 30 dívek a chlapců z celé republiky.
Vzhledem k malému počtu turnajů této kategorie se sešla velmi slušná konkurence a k vidění byly pohledné zápasy. Ve skupinové části sehrála Domča 5 utkání se soupeřkami z Prahy (3x), Liberce a Českých Budějovic a po 5 výhrách postupovala do semifinále turnaje z prvního místa. V semifinále narazila na Karolínu Fedorkovou z Komety Brno, kterou „přejela“ 15:5 a 15:8 a mohla se těšit na finále. V něm se potkala s kamarádkou Terkou Štěrbovou z Budějovic a zápas moc nevypadal jako nemilosrdný boj o zlato. Ani jedna se moc nedokázala vyhecovat proti kámošce a v zápase plném úsměvů a přátelské komunikace byla spokojenější Terka po výsledku 15:13 a 15:11. Dominika však zůstala i přes prohru stále s úsměvem na líci a stříbrná medaile byla dostatečnou odměnou. Uvidíme jak dlouho jim tento friendly přístup vydrží….

Turnaj měl velmi dobrou organizaci, včetně domácích rozhodčích a přehledného on-linu na Tournamentsoftwaru (ten v kategorii U11 nebývá pravidlem). Po sobotní „obouchávačce“ v Osíku na U13 byl tento turnaj dobrou konfrontací se stejně starými soupeřkami a stříbrná medaile odměnou za čas na kurtech. PD

výsledky |  fotogalerie